Trwa ładowanie...
d2v36sg

Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobiet

Joanna Przetakiewicz pisze książkę! Projektantka jest kobietą sukcesu i spełnioną businesswoman. Od jakiegoś czasu coraz częściej udziela w mediach społecznościowych i wspiera kobiety dobrym słowem. Postanowiła pójść za ciosem i napisać książkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projektantka Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobiet
Projektantka Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobiet (ONS.pl)
d2v36sg

Joanna Przetakiewicz wyda książkę dla kobiet

Joanna Przetakiewicz zainicjowała projekt Era Nowych Kobiet, który ma przypomnieć współczesnym kobietom o ich sile i wartości, niezależnie od wieku. Chce uświadomić dojrzałym kobietom, że "nie są przezroczyste". Następstwem akcji jest książka, o której wydaniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz daje radę na kryzys w związku. "Nie słuchamy się"

d2v36sg

– Stało się! Będzie książka. Ale nie o mnie, a o was. To będą wasze historie, bo to wy jesteście największymi inspiracjami. Odkąd powstała #EraNowychKobiet, codziennie poznaje wasze doświadczenia, to wszystko, przez co musiałyście przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteście dziś. By znów cieszyć się życiem. Potrafiłyście znaleźć wyjście z pozoru beznadziejnej sytuacji, co może być dla innych radą na wagę złota – napisała Przetakiewicz na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz chce pomagać kobietom

Projektantka przyznała, że podziwia kobiety za ich mądrość, siłę i odwagę. Cieszy się, że część z nich dzieli się z nią swoimi historiami, również tymi bardzo intymnymi. Dlatego właśnie postanowiła wydać poradnik dla kobiet – z myślą, że może komuś pomóc.

d2v36sg

– Wspólnie pokażemy, że szczęścia można się nauczyć – pisze Przetakiewicz i zachęca kobiety, by wysyłały swoje historie i pomogły innym odnaleźć radość z życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek:

d2v36sg

Podziel się opinią

Share
d2v36sg
d2v36sg