Trwa ładowanie...

Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobiet

Joanna Przetakiewicz pisze książkę! Projektantka jest kobietą sukcesu i spełnioną businesswoman. Od jakiegoś czasu coraz częściej udziela w mediach społecznościowych i wspiera kobiety dobrym słowem. Postanowiła pójść za ciosem i napisać książkę.
Share
Projektantka Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobiet
Projektantka Joanna Przetakiewicz pisze książkę dla kobietŹródło: ONS.pl
d32sx6l

Joanna Przetakiewicz wyda książkę dla kobiet

Joanna Przetakiewicz zainicjowała projekt Era Nowych Kobiet, który ma przypomnieć współczesnym kobietom o ich sile i wartości, niezależnie od wieku. Chce uświadomić dojrzałym kobietom, że "nie są przezroczyste". Następstwem akcji jest książka, o której wydaniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz daje radę na kryzys w związku. "Nie słuchamy się"

d32sx6l

– Stało się! Będzie książka. Ale nie o mnie, a o was. To będą wasze historie, bo to wy jesteście największymi inspiracjami. Odkąd powstała #EraNowychKobiet, codziennie poznaje wasze doświadczenia, to wszystko, przez co musiałyście przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteście dziś. By znów cieszyć się życiem. Potrafiłyście znaleźć wyjście z pozoru beznadziejnej sytuacji, co może być dla innych radą na wagę złota – napisała Przetakiewicz na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz chce pomagać kobietom

Projektantka przyznała, że podziwia kobiety za ich mądrość, siłę i odwagę. Cieszy się, że część z nich dzieli się z nią swoimi historiami, również tymi bardzo intymnymi. Dlatego właśnie postanowiła wydać poradnik dla kobiet – z myślą, że może komuś pomóc.

d32sx6l

– Wspólnie pokażemy, że szczęścia można się nauczyć – pisze Przetakiewicz i zachęca kobiety, by wysyłały swoje historie i pomogły innym odnaleźć radość z życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek:

d32sx6l

Podziel się opinią

Share
d32sx6l
d32sx6l