GwiazdyJoanna Racewicz pokazała syna. "Nieuchronnie idzie do dorosłości"

Joanna Racewicz pokazała syna. "Nieuchronnie idzie do dorosłości"

Joanna Racewicz o 14-letnim synu. Igor przeżywa "nastoletni bunt"?
Joanna Racewicz o 14-letnim synu. Igor przeżywa "nastoletni bunt"?
Źródło zdjęć: © AKPA
29.09.2022 07:53, aktualizacja: 29.09.2022 08:55

Joanna Racewicz opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka nowych zdjęć z synem Igorem. Są jednak dość nietypowe, ponieważ nastolatek unikał na nich pokazywania twarzy i wspólnego pozowania z mamą. Racewicz żartobliwie skomentowała jego zachowanie

Od 2004 do 2010 roku Joanna Racewicz była żoną porucznika BOR-u Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Owocem ich miłości jest syn Igor, który w kwietniu tego roku skończył 14 lat. Racewicz nie unika dzielenia się publicznie zdjęciami z nim, choć staje się to dla niej coraz trudniejsze. Dlaczego? Igor przeżywa mały bunt.

Joanna Racewicz o 14-letnim synu Igorze

Na instagramowym profilu Joanny Racewicz pojawiło się kilka nowych zdjęć z synem. Są one jednak dość nietypowe, ponieważ nie widać na nich twarzy nastolatka. Czy wynika to z chęci dziennikarki, by nie pokazywać publicznie jego wizerunku? Nie tylko.

"Kiedy jedyna opcja na zdjęcie z dzieckiem z podróży wygląda tak, jak nr 1, 2, 3, 4 lub 5 to znaczy, że 'nieuchronnie idzie do dorosłości', prawda? Ktoś z państwa pamięta skąd ten cytat? Serdeczności dla wszystkich samodzielnych rodziców" - wyjaśniła prezenterka.

Igor przechodzi więc "nastoletni bunt", który jest raczej typowy dla osób w jego wieku.

"Kochana mam podobnie! Wczoraj moja skończyła 15 lat i ani jednego zdjęcia urodzinowego", "Zaczyna się. Też to przerabiałam z córką", "A jeszcze niedawno tak chętnie się pokazywał. Ale te dzieci szybko rosną" - komentują fani Racewicz.

Joanna Racewicz jest dumną mamą

Joanna Racewicz od zawsze podkreśla swoją ogromną miłość do ukochanego syna.

"Synku, dobrze, że jesteś. Dokładnie taki, jaki jesteś. Mój skarb. Moje wszystko. Kocham bardziej, niż myślisz. I mrużę oczy, gdy patrzę na twoje skrzydła" - czytamy w jednym z postów dziennikarki na Instagramie, w którym złożyła Igorowi życzenia z okazji urodzin.

Nigdy nie ukrywała także, że jest dumną mamą. O Igorze mówi w samych superlatywach.

- Myśli obrazami, wspaniale filmuje i potrafi swoje "dzieła" łączyć, zachowując oś montażową, rytm, chronologię. Do tego świetnie argumentuje i potrafi bronić swojego zdania. Może byłby dobrym operatorem? Może zajmie się negocjacjami? Świat naszych dzieci jest zagadką. Ich zawody pewnie jeszcze nie istnieją - mówiła Beacie Nowickiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta