GwiazdyJoanna Racewicz opublikowała odważne zdjęcie. Porównują ją do Marilyn Monroe

Joanna Racewicz opublikowała odważne zdjęcie. Porównują ją do Marilyn Monroe

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Źródło zdjęć: © AKPA | akpa
22.06.2021 11:05

Joanna Racewicz chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia, publikując mnóstwo zdjęć na Instagramie. Pokazuje zarówno swoją pracę, jak i życie prywatne. Ostatnie zdjęcie mocno zaskoczyło internautów.

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek. Prywatnie była żoną Pawła Janeczka, oficera BOR, który 10 kwietnia 2010 r. znalazł się na pokładzie samolotu Tu-154 lecącego do Smoleńska. Dziennikarka Polsatu do dziś samotnie wychowuje ich syna Igora.

Dziennikarka przez lata pracowała w redakcji "Panoramy", sztandarowego programu informacyjnego TVP 2. W 2005 roku jednak z redakcji i przeszła do TVN. Wróciła jednak do telewizji publicznej, i to ponownie jako prowadząca "Panoramę". W kolejnych latach była m.in. gospodynią cyklu "Kobiecy punkt widzenia", który odbywał się w ramach programu "Pytanie na śniadanie". Od kilku lat pracuje natomiast w Polsat News.

Zdjęcie zachwyciło internautów

Racewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Publikuje tam zdjęcia pokazujące kulisy jej pracy, ale nie brakuje również fotografi z życia codziennego dziennikarki. Ostatni instagramowy post wzbudził jednak największe zainteresowanie obserwujących. Joanna Racewicz pokazała się w kreacji, która zapiera dech w piersiach. Włożyła długą, czarną suknię wieczorową. Uwagę przykuwa bardzo głęboki dekolt eksponujący wdzięki dziennikarki. Wrażenie robi również mocno wycięty tył odkrywający plecy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czytamy m.in.:

- "Klasa i wdzięk. Pani Joanno, piszę to niepierwszy raz, jest Pani po prostu cudna"

- "Prześlicznie Pani wygląda"

- "Elegancko"

- "Jak MM [Marylin Monroe - przyp. red.]" - piszą zachwyceni internauci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta