GwiazdyJoanna Sydor o inwestowaniu pieniędzy. Aktorka ma cenną radę dla każdego

Joanna Sydor o inwestowaniu pieniędzy. Aktorka ma cenną radę dla każdego

Joanna Sydor zamieściła wymowny post.
Joanna Sydor zamieściła wymowny post.

24.11.2020 08:51, aktual.: 02.03.2022 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joannę Sydor możemy kojarzyć głównie z roli Teresy w serialu "M jak Miłość". Jej postać wzbudzała skrajne emocje, ale mimo wszystko cieszyła się sympatią. Po pewnym czasie aktorka zniknęła, co było spowodowane jej zawirowaniami w życiu prywatnym. Obecnie Sydor jest spełnioną kobietą, o czym wspomina w swoich postach.

O Joannie Sydor zrobiło się głośno za sprawą jej romansu z Mariuszem Malcem, który był reżyserem "M jak Miłość". Aktorka zostawiła dla niego męża i dosyć szybko zaszła w ciążę z nowym partnerem. Z kolei sielankę przerwał romans Malca z Dominiką Ostałowską. Ostatecznie reżyser odszedł od Sydor zostawiając ją z małym Antkiem i synem Stasiem z pierwszego małżeństwa aktorki.

Joanna Sydor znalazła szczęście

Aktorka na pewien czas zniknęła z mediów i z dala od blasku fleszy zdecydowała się na uporządkowanie swoich spraw prywatnych. Na Zawodach Jeździeckich Gwiazd w 2019 roku, Sydor pojawiła się z tajemniczym mężczyzną u boku. Nowy partner aktorki jest chirurgiem, dzięki czemu ich związek rozwija się bez obecności mediów.

Joanna Sydor od czasu do czasu dzieli się ze swoimi obserwatorami pewnymi przemyśleniami. Chce w ten sposób dotrzeć do ludzi, aby nie musieli martwić się o problemy materialne. W jednym z ostatnich postów na Instagramie poświęciła zagadnieniu inwestycji. Co napisała?

Aktorka powraca z apelem do obserwatorów

Pod pięknym zdjęciem wrzuconym przez aktorkę na Instagramie, Sydor zamieściła wymowny wpis. Jak sama przyznała, warto więcej czasu poświęcać sobie i swojemu rozwojowi, niż skupiać się na dobrach materialnych. Podkreśliła, że człowiek zadbany i inteligentny zawsze się obroni, bo nie potrzebuje do tego nadmiaru rzeczy.

Joanna Sydor zauważa także, że tylko inwestowanie w siebie to najważniejsze, co możemy sobie dać. Patrząc na pozostałe zdjęcia zamieszczone przez aktorkę, nie można oprzeć się wrażeniu, że jest w pełni szczęśliwa oraz pełna pozytywnej energii.

"Wybieram klasykę, minimalizm i prostotę, a przy tym solidne i sprawdzone marki. Dzięki tym zasadom nie gubię się, chociażby w trendach. Przede wszystkim jednak uważam, że warto inwestować stricte w siebie. Zadbani i wykształceni nawet w spranym podkoszulku i w trampkach się obronimy" - czytamy na Instagramie.
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)