GwiazdyJulia Kamińska ma własny biznes. Nie jest związany z aktorstwem

Julia Kamińska ma własny biznes. Nie jest związany z aktorstwem

Julia Kamińska zajmuje się nie tylko aktorstwem.
Julia Kamińska zajmuje się nie tylko aktorstwem.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
06.04.2021 11:57

Julia Kamińska zasłynęła rolą Uli Cieplak w serialu "BrzydUla". Obecnie można podziwiać aktorkę także w kontynuacji hitu sprzed lat. W ostatnim czasie Kamińska poruszyła ważne tematy, którymi żyła cała Polska. W jednym z nowszych wywiadów dla magazynu "Vogue" aktorka opowiedziała o molestowaniu kobiet w branży filmowej.

Aktorka w szczerym wywiadzie opisała sytuację związaną z trudami pracy na planie w dobie pandemii. Jak sama zauważyła, że nie każdy aktor może pozwolić sobie na pracę w tych ciężkich czasach, dlatego tym bardziej docenia rolę w serialu. Kamińska przyznała także, że w przeszłości doświadczyła molestowania, ale zdała sobie z tego sprawę dopiero po wielu latach.

Dodatkowa praca aktorki

Julia Kamińska należy do grona tych gwiazd, które angażują się w pomoc słabszym i często pokazuje własne stanowisko w social mediach. Z chęcią brała udział w Strajkach Kobiet - aktorka jest zadeklarowaną feministką i nie ukrywa, że temat dotyczący prześladowania osób LGBT+ także jest jej bliski. Stara się walczyć o równe prawa dla wszystkich osób w Polsce.

Kamińska w wywiadzie dodała także, że nie zamierza milczeć i zawsze będzie wyrażać swoje zdanie na konkretny temat. Aktorka przypomniała, że wielokrotnie była uciszana przez osoby z branży, aby nie wychylała się ze swoimi poglądami. Kamińska po raz kolejny udowodniła, że nie działa pod dyktando innych osób.

W rozmowie z "Vogue" aktorka wyjawiła, czym jeszcze poza aktorstwem zajmuje się na co dzień. Kamińska nie jest z wykształcenia aktorką, ponieważ ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Nie przeszkodziło jej to w pracy w teatrze, filmie czy w telewizji. Jednak to nie koniec zajęć serialowej Uli.

"Zawsze działałam na kilku frontach, ale na początku pandemii mogłam wyłącznie pisać – wszystkie inne pola mojej działalności były zablokowane. Teraz równolegle gram w serialu, współtworzę scenariusz i prowadzę biznes – salon kosmetyczny Spiękniej. Gdy znów otworzą teatry, wrócę do grania spektakli" - powiedziała aktorka.

Można wręcz powiedzieć, że Julia Kamińska odnajdzie się w każdej branży, dzięki czemu zapewni sobie zabezpieczenie na przyszłość. Gdy lockdown zostanie zniesiony, aktorka będzie mogła w pełni poświęcić się prowadzeniu swojego biznesu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także