Qaqwqwrqw

Julia Wieniawa przyjaźni się z Jeremim Sikorskim. Traktuje go jak brata

"To mój przyjaciel z dzieciństwa. Poznałam go w wieku 13 lat. Razem chodziliśmy na zajęcia musicalowe" – powiedziała Julia Wieniawa o Jeremin Sikorskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa ma 20 lat
Julia Wieniawa ma 20 lat (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Julia Wieniawa ma 20 lat. Gwiazda "Rodzinki.pl" od niedawna związana jest z Baronem, który jest gitarzystą zespołu Afromental. Wieniawa nie ogranicza się tylko do aktorstwa. Jej inną pasją jest muzyka. 20-latka, która ma już na koncie trzy single, ostatnio zaśpiewała ze swoim kolegą Jeremim Sikorskim hit Lady Gagi i Bradleya Coopera "Shallow".

Wszystko wskazuje na to, że Baron nie ma powodów do zazdrości. W rozmowie z portalem "Party" Wieniawa opowiedziała o swojej relacji z Sikorskim.

"Bardzo się cieszę, że jeszcze nie powstał ani jeden artykuł o tym, że jesteśmy parą. To mój przyjaciel z dzieciństwa. Poznałam go w wieku 13 lat. Razem chodziliśmy na zajęcia musicalowe. Zawsze pasjonowaliśmy się muzyką, teatrem i tańcem. Do tej pory utrzymujemy kontakt. To mój przyjaciel. Moja mama go zna i uwielbia. Traktujemy go jak rodzinę, jak brata" – powiedziała Wieniawa.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw