Trwa ładowanie...

Julia Wróblewska o hejterach. "Życzyli, żeby przejechał mnie samochód"

Julia Wróblewska dorastała na oczach nas wszystkich. Od najmłodszych lat musiała mierzyć się z zainteresowaniem – nie zawsze było to miłe doświadczenie. Aktorka przyznała, że dotknął ją hejt. W komentarzach czytała życzenia śmierci.
Share
Julia Wróblewska była ofiarą hejtu
Julia Wróblewska była ofiarą hejtuŹródło: Forum
dhx50tn

Julia Wróblewska na temat hejtu

– Hejterzy to plaga naszych czasów. Niestety, bardzo często dotyczy to moich rówieśników. Ja dostałam mnóstwo wiadomości, których autorzy pisali, że życzą mi, żeby przejechał mnie samochód, wyzywali od dz…k – mówi Julia Wróblewska w rozmowie z serwisem Party. – Ludzie nie zdają sobie sprawy, że słowem można wyrządzić krzywdę – dodaje.

dhx50tn

Młoda aktorka nie ukrywa, że hejt bardzo ją boli. M.in. z jego powodu poszła na terapię. – Wiem, że mimo wszystko jestem wzorem, mam jakiś wpływ – mówiła w jednym z wywiadów. Jej historia wywołała lawinę komentarzy i wiadomości. – Pytano mnie w nich o koszty terapii, jak ona przebiega, co się na niej dzieje. Wiadomo, że na początku trzeba się zgłosić do psychologa, który prawdopodobnie wysyła do psychiatry i potem trafia się do terapeuty na dłużej – opowiadała.

Zobacz także: #11pytań o niewolnictwo i handel ludźmi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dhx50tn

Podziel się opinią

Share
dhx50tn
dhx50tn