GwiazdyKaja Godek odpowiada Mai Staśko, która zaproponowała jej starcie w oktagonie. "Mam lepszy pomysł"

Kaja Godek odpowiada Mai Staśko, która zaproponowała jej starcie w oktagonie. "Mam lepszy pomysł"

Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA
Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA
Źródło zdjęć: © East News

07.08.2022 10:07, aktual.: 07.08.2022 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu aktywistka Maja Staśko, która weźmie udział w walce na gali MMA, przyznała, że chciałaby zawalczyć w oktagonie z Kają Godek, której jest zagorzałą przeciwniczką. Właśnie doczekała się rozbudowanej odpowiedzi.

"Mam wielki przywilej, że mogę w ten sposób pozyskiwać pieniądze i uwagę dla szczytnego celu" - napisała Maja Staśko na swoim profilu na Instagramie, gdzie poinformowała internautów o swoim udziale w pojedynku na gali High League 4.

Aktywistka zaznaczyła, że chce w ten sposób wesprzeć finansowo kilka organizacji kobiecych - w tym m.in. Centrum Praw Kobiet, a dodatkowo - "zrobić spektakl". Jak na razie nie ogłoszono nazwiska przeciwniczki, z którą zmierzy się Staśko. Sama zainteresowana zaproponowała Kaję Godek, której poglądy neguje publicznie od lat. Godek postanowiła odpowiedzieć jej w poście udostępnionym na Facebooku.

Kaja Godek odpowiada Mai Staśko

"Jakaś Maja Staśko wyznała plotkarskiemu portalowi, że chciałaby się ze mną zmierzyć w pojedynku MMA. Mam lepszy pomysł" - czytamy we wspomnianym poście Kai Godek.

"Porywalizujmy na strzelnicy. Słyszę, że Maja zbiera przy okazji pieniądze na jej zdaniem szczytne cele. Na strzelnicy mogłaby pozbierać na wsparcie jakiejś akcji na rzecz prawa obywateli do posiadania i noszenia broni" (pisownia oryginalna - przy. red.) - kontynuuje Godek.

Kaja Godek chce umożliwić Polakom posiadanie broni

Nie jest tajemnicą, że Kaja Godek, znana do tej pory przede wszystkim jako aktywistka antyaborcyjna, działa ostatnio na rzecz wprowadzenia w Polsce prawa do nieograniczonego posiadania i noszenia broni.

"Bez rejestrów kto ma w domu jaką broń, bo to niebezpieczne, gdy wróg zechce poznać potencjał obronny kraju. Nie miałabym oporów wziąć udział w akcji na strzelnicy. Prawo do życia to także prawo do obrony życia - swojego i najbliższych - gdy zdarzy się, że zagrozi mu przestępca. Posiadanie i noszenie broni jest szczególnie ważne dla kobiet, bo to one - słabsze fizycznie od mężczyzn - są szczególnie zagrożone. Powinny móc odeprzeć potencjalny atak napastnika, by nie stać się ofiarami przemocy" - dodaje we wspomnianym poście.

Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA
Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA© Facebook | Kaja Urszula Godek
Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA
Kaja Godek odpowiada Mai Staśko na słowa o pojedynku MMA© Facebook | Kaja Urszula Godek

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (72)
Zobacz także