Trwa ładowanie...
d20ckcb

Kaja Godek stanie przed sądem. Proces o znieważanie przez nią osób LGBT

"Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty" – grzmiała rok temu Kaja Godek podczas dyskusji w studio Polsat News. Teraz może odpowiedzieć za te słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaję Godek czeka sprawa sądowa
Kaję Godek czeka sprawa sądowa (East News)
d20ckcb

Działaczkę pro-life czeka sprawa sądowa. 27 maja 2020 będzie odpowiadać przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ. Chodzi o wypowiedź Kai Godek sprzed roku, gdy zasugerowała związek między homoseksualizmem i pedofilią.


Kaja Godek: "Geje chcą molestować i gwałcić dzieci"


Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich – mówiła na antenie Polsat News.

d20ckcb

– Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – powiedziała Kaja Godek.

Swoje zdanie wyraziła w czasie dyskusji na temat problemu pedofilii w Kościele. Przekonywała, że niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień sprawcy pedofilii, większość popełnionych przez nich przestępstw ma charakter homoseksualny.

Kaja Godek przed sądem

Przedstawiciele LGBT, wspierani przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) złożyli przeciwko Godek akt oskarżenia. Poczuli się przez nią obrażeni i powołali się na art. 212 kodeksu karnego (przestępstwo zniesławienia).

d20ckcb

Działaczka pro-life broniła się, uderzając w jednego ze swoich oskarżycieli Rafała Gawła. Zauważyła, że został skazany prawomocnie za malwersacje finansowe, ale ukrywa się za granicą.

OMZRiK dzień przed rozpoczęciem procesu, napisał: "Kaja Godek od dawna prowadzi kampanię nienawiści przeciwko osobom lesbijkom i gejom. Powiedzieliśmy: DOŚĆ! (…) Nie ma naszej zgody na szerzenie nienawiści wobec grup polskich obywateli. Skutecznie ścigamy osoby nawołujące do nienawiści i atakujące osoby LGBT".

Zobacz także: Czy chodzić do restauracji i co z maseczkami? Prof. Krzysztof Simon postawił sprawę jasno

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20ckcb

Podziel się opinią

Share

d20ckcb

d20ckcb