Trwa ładowanie...

Kamil chciałby zostać ojcem. Nie planuje jednak wiązać się na stałe z kobietą

"Chciałbym mieć dziecko i bez problemu mógłbym je sam wychować" – wyznał Kamil. Chęć pozostania samotnym ojcem to rzadkość wśród mężczyzn.

Share
Kamil chciałby zostać ojcem. Nie planuje jednak wiązać się na stałe z kobietą
Źródło: Getty Images
d1htz9a

Kamil poprosił użytkowników forum WP Kafeteria o radę. Mężczyzna chciałby mieć dziecko i samotnie je wychowywać.

"Dobrze zarabiam, więc gdybym akurat był w pracy i nie mógłbym się nim zająć, to stać by mnie było nawet na nianię, żłobek czy prywatne przedszkole, dopóki dziecko nie podrośnie na tyle, by być samodzielne" – napisał.

d1htz9a

Kamil wyznał, że nie chce stałego związku z żadną kobietą. "Kobieta tylko przeszkadza i jeszcze może problemów narobić" – podsumował.

Samotny ojciec

Jego post spotkał się z krytyką. "Dziecko to nie zabawka, żebyś je sobie chciał dla kaprysu. Normalnym środowiskiem dla prawidłowego rozwoju dziecka jest rodzina, czyli mama i tata" – napisała forumowiczka.

Kamil uznał, że to bzdura, i że w takich rodzinach często pojawiają się patologiczne zachowania. "Ogarnięty i inteligentny facet wychowa dziecko 100 razy lepiej" – napisał. Ponadto całą winą za takie zachowania obarczył kobiety.

Wśród odpowiedzi znalazła się propozycja jednej z kobiet. "Jak jesteś przystojny i inteligentny, to mogę ci urodzić dziecko, bo ja też na stałe faceta nie chcę, ale dziecko bym chciała urodzić" – zaoferowała.

d1htz9a

Zobacz także: Oskarżenia o molestowanie. Trudno uwierzyć, co mogą zrobić skłóceni partnerzy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1htz9a

Podziel się opinią

Share
d1htz9a
d1htz9a