Trwa ładowanie...
df78rwe

Kamil chciałby zostać ojcem. Nie planuje jednak wiązać się na stałe z kobietą

"Chciałbym mieć dziecko i bez problemu mógłbym je sam wychować" – wyznał Kamil. Chęć pozostania samotnym ojcem to rzadkość wśród mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamili uważa, że samotnie wychowa dziecko lepiej
Kamili uważa, że samotnie wychowa dziecko lepiej (Getty Images)
df78rwe

Kamil poprosił użytkowników forum WP Kafeteria o radę. Mężczyzna chciałby mieć dziecko i samotnie je wychowywać.

"Dobrze zarabiam, więc gdybym akurat był w pracy i nie mógłbym się nim zająć, to stać by mnie było nawet na nianię, żłobek czy prywatne przedszkole, dopóki dziecko nie podrośnie na tyle, by być samodzielne" – napisał.

Kamil wyznał, że nie chce stałego związku z żadną kobietą. "Kobieta tylko przeszkadza i jeszcze może problemów narobić" – podsumował.

Samotny ojciec

Jego post spotkał się z krytyką. "Dziecko to nie zabawka, żebyś je sobie chciał dla kaprysu. Normalnym środowiskiem dla prawidłowego rozwoju dziecka jest rodzina, czyli mama i tata" – napisała forumowiczka.

df78rwe

Kamil uznał, że to bzdura, i że w takich rodzinach często pojawiają się patologiczne zachowania. "Ogarnięty i inteligentny facet wychowa dziecko 100 razy lepiej" – napisał. Ponadto całą winą za takie zachowania obarczył kobiety.

Wśród odpowiedzi znalazła się propozycja jednej z kobiet. "Jak jesteś przystojny i inteligentny, to mogę ci urodzić dziecko, bo ja też na stałe faceta nie chcę, ale dziecko bym chciała urodzić" – zaoferowała.

Zobacz także: Ma dość swojej teściowej. "Powiedziała, że jestem roszczeniowa"

Zobacz także: Oskarżenia o molestowanie. Trudno uwierzyć, co mogą zrobić skłóceni partnerzy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

df78rwe

Podziel się opinią

Share

df78rwe

df78rwe