Blisko ludziKarina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia" byli nierozłączni. Między nimi stanęła ona

Karina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia" byli nierozłączni. Między nimi stanęła ona

Karina Koch zawsze trzymała się blisko brata
Karina Koch zawsze trzymała się blisko brata
Źródło zdjęć: © Facebook

11.10.2022 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkie zmiany u rodzeństwa Kochów. Karina i Stefan odnaleźli szczęście w miłości, ale zaczynają się od siebie oddalać. Wiele wskazuje na to, że za wszystkim stoi nowy związek brata. Jak tajemnicza Aldona wpłynęła na ich relacje?

Choć program poświęcony jest zmaganiom samotnych mężczyzn, gwiazdami "Chłopaków do wzięcia" zostają także kobiety. Karina Koch jest blisko związana z bratem, który od lat szukał miłości. Ostatnio los uśmiechnął się do obojga - zakochany jest nie tylko Stefan, ale i wspierająca go siostra.

Wybranka Stefana pisze o Karinie

Karina kilka tygodni temu poinformowała, że odnalazła szczęście u boku Grzegorza. Z kolei Stefan zakochał się z wzajemnością w Aldonie. Związek z tajemniczą brunetką kwitnie, ale jak informują niektóre media - odbił się na bliskiej relacji rodzeństwa.

Wybranka Kocha postanowiła odpowiedzieć na komentarz internautki, która zapytała o "relacje z Kariną". Zakochana para aktualnie przebywa w Niemczech, ale w Polsce czeka na nich siostra Stefana.

"Kontakt z siostrą został ograniczony. Było ciężko naprawdę, ale się nie dałam. Przeżyłam z nią wiele, ale się nie poddam" - wyznała Aldona na Facebooku.

Zaniepokojeni widzowie "Chłopaków do wzięcia" podejrzewają, że relacje rodzeństwa popsuły się właśnie z powodu wyborów uczuciowych. Kiedyś nierozłączni, dziś trzymają się na dystans. Czy to jednostronna decyzja Stefana? Karina twierdzi inaczej.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" o relacjach z bratem

"Jak to bywa, plotki szybko są opisywane. Ale tak właściwie to Ja sama poszłam na 'dystans' gdy widziałam że robi się problematycznie.. I pisałam że odsuwam się od 'toksycznej' osoby tylko z szacunku nie użyłam imion" (pisownia oryginalna) - wyjaśniła.

"A Aldona opowiada, że to Ty jesteś toksyczna i musiała tupnąć nóżką, bo im przeszkadzałaś" - zauważyła jedna z komentatorek. Wtedy Karina odpowiedziała: "A takie pytanko .. jak dobrze znasz tą kobietę ? Ja najlepiej piszę i mówię o sobie, to potrafię najlepiej .. ostatnio trochę się pomieszało i jest mi niezręcznie ale mimo to staram się być dyplomatyczną i nie kierować się emocjami .. a jak ktoś tylko pokazuje palcem na innych a o sobie nie mówi nic to co to o kimś świadczy" (pisownia oryginalna).

Karina i Stefan Kochowie nie tylko występują razem w programie, ale wspólnie prowadzą też media społecznościowe. Niektórzy obawiają się, że nowy związek mężczyzny może ostatecznie rozdzielić rodzeństwo.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także