GwiazdyKarolina Ferenstein-Kraśko wróciła na Instagram. Sprawę męża postanowiła przemilczeć

Karolina Ferenstein-Kraśko wróciła na Instagram. Sprawę męża postanowiła przemilczeć

Karolina Ferenstein-Kraśko przemilczała głośną sprawę męża
Karolina Ferenstein-Kraśko przemilczała głośną sprawę męża
Źródło zdjęć: © Instagram.com
17.12.2021 18:25

Niedawno Piotr Kraśko usłyszał wyrok za prowadzenie samochodu pomimo braku uprawnień. Dziennikarz został ostro skrytykowany przez internautów za nieodpowiedzialne zachowanie. Na Instagramie opublikował przeprosiny. Z kolei jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, na kilka dni zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz powróciła z postem o... zbliżających się świętach.

Kilka dni temu Piotr Kraśko został skazany za prowadzenie samochodu bez uprawnień przez Sąd Rejonowy w Łomży. Dziennikarz otrzymał karę grzywny w wysokości 7500 zł. Ponadto jego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych został przedłużony do września przyszłego roku. 

Piotr Kraśko usłyszał wyrok za prowadzenie samochodu bez uprawnień

Piotr Kraśko stracił uprawnienia do prowadzenia samochodu w 2015 roku z powodu znacznego przekroczenia limitu prędkości. Jak się jednak okazuje, na przestrzeni tych sześciu lat dziennikarzowi zdarzało się łamać zakaz. W tym roku policja przyłapała go na tym podczas rutynowej kontroli drogowej. 

Prowadzący "Fakty" spotkał się z ogromną krytyką w internecie. Sam postanowił zmierzyć się z tą sytuacją i opublikował na Instagramie post z przeprosinami.  

"Wiele razy w tym miejscu używałem słowa <dziękuje> za to, że są państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam" – napisał Kraśko. 

Karolina Ferenstein-Kraśko udaje, że nic się nie stało

Natomiast żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko, zniknęła na kilka dni z mediów społecznościowych, gdy w internecie rozgorzała burza na temat nieodpowiedzialnego zachowania jej męża. Teraz powróciła na Instagram, jednak postanowiła przemilczeć całą sprawę. Jej najnowszy post dotyczy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

"Nie mogę już doczekać się świąt, w tym roku wyjątkowo wcześnie zaczęliśmy w naszym domu przygotowania. Choinka już jest prawie cała ubrana, <last touch> zostawiamy sobie z dziećmi na poranek wigilijny. Listy prezentów do świętego Mikołaja mają co raz więcej pozycji, które są już <odhaczone>" – napisała Ferenstein-Kraśko. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl