GwiazdyKarolina Gilon nie wyklucza związku z kobietą. "A może żonę będę miała, kto wie?"

Karolina Gilon nie wyklucza związku z kobietą. "A może żonę będę miała, kto wie?"

Karolina Gilon otworzyła się na temat swojej orientacji
Karolina Gilon otworzyła się na temat swojej orientacji
Źródło zdjęć: © Instagram.com
18.05.2022 20:30, aktualizacja: 18.05.2022 20:46

Karolina Gilon w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat swojego życia uczuciowego. Wyznała, na czym jej zależy w relacji z mężczyzną, a także dodała, że nie wyklucza związku z kobietą.

Karolina Gilon pojawiła się ostatnio na antenie Polsat Cafe w programie "W bliskim planie". Udzieliła tym samym intymnego wywiadu prowadzącej, Alicji Resich-Modlińskiej. Celebrytka otworzyła się na temat swojego życia uczuciowego. Obecnie jest singielką, lecz nie zaprzestała szukania miłości. Zaobserwowała jednak, że mężczyźni trzymają ją nieco na dystans. Wszystko przez jej silną osobowość. 

Karolina Gilon o relacjach z mężczyznami

"Mam wrażenie, że nie pozwalam sobie na słabości. A czasami każdy z nas potrzebuje czegoś takiego. Być małą dziewczynką, która potrafi powiedzieć ‘nie radzę sobie’. Może to odstrasza mężczyzn? Te słabe ogniwa, to spoko, ale rzeczywiście ja mam taki wizerunek, w którym jestem uwięziona. Wysoka, postawna dziewczyna z tembrem głosu dość mocnym, z tatuażami, z silnym charakterem, to na pierwszy rzut oka może przerażać. Bo mi się wydaję, że faceci lubią takie dziewczynki, którymi mogą się zaopiekować, a ja na pierwszy rzut oka taka nie jestem" – stwierdziła Gilon. 

Karolina Gilon wyznała, jaki musi być jej idealny partner. I wcale nie chodzi o jego cechy wyglądu czy charakteru, lecz jak ona się przy nim czuje. 

"Przede wszystkim zależy mi na mężczyźnie, przy którym jestem sobą w stu procentach, przy którym potrafię płakać, przy którym potrafię się śmiać, przy którym potrafię pokazywać swoje słabości" – powiedziała w programie.  

Karolina Gilon mówi o potencjalnym związku z kobietą

W pewnym momencie rozmowy Karolina Gilon nieco zaskoczyła. Powiedziała bowiem, że nie zamyka się na ewentualny związek z kobietą. W jej przekonaniu w miłości płeć nie gra roli. 

"A może żonę będę miała, kto wie? Ja nie mówię nie, bo może tak być. My możemy to w sobie odkryć. Mówi się, że to się wie od zawsze, od dziecka, ale to jest nieprawda. Nie powinniśmy sobie tego określać, tylko dać sobie szansę na miłość. Nieważne w kim odnajdziemy tę miłość, czy to będzie kobieta, czy mężczyzna. Po prostu kochajmy i tyle" – skwitowała celebrytka w rozmowie z Alicją Resich-Modlińską na antenie Polsat Cafe.  

Karolina Gilon swój debiut telewizyjny zaliczyła w programie "Top Model", w którym zajęła czwarte miejsce. Następnie wzięła udział w programie "Druga Twarz" na antenie TTV po raz pierwszy w roli prowadzącej. Potem tę samą propozycję otrzymała od Polsatu. Od kilku edycji z powodzeniem prowadzi reality show pt. "Love Island. Wyspa Miłości".  

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl