Blisko ludziKarolina Korwin-Piotrowska o zdjęciu prezydenta Andrzeja Dudy. "Twój wirus jest lepszy niż mój?"

Karolina Korwin-Piotrowska o zdjęciu prezydenta Andrzeja Dudy. "Twój wirus jest lepszy niż mój?"

Karolina Korwin-Piotrowska o zdjęciu prezydenta Andrzeja Dudy. "Twój wirus jest lepszy niż mój?"
Źródło zdjęć: © East News
Dominika Czerniszewska
18.05.2020 13:42, aktualizacja: 18.05.2020 14:08

Prezydent Andrzej Duda opublikował na Twitterze zdjęciem z wyjazdu w Bieszczady. Widać na nim, że zarówno głowa państwa, jak i leśnicy nie przestrzegają obostrzeń. "Twój wirus jest lepszy niż mój? Już nic nie rozumiem" - skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska.

"Dzisiaj rano podziwiałem piękne Bieszczady z Panem Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną z Nadleśnictwa Baligród. Odkrywajmy Polskę! Wspierajmy polską branżę turystyczną! To bardzo ważne - wspierajmy naszych przedsiębiorców! Polska jest piękna" - napisał w sobotę prezydent na Twitterze.

Do postu dołączył fotografię, na której pozuje z leśnikami. Pomiędzy mężczyznami nie ma zachowanego odpowiedniego dystansu. Po prostu wspólnie biesiadują przy stole. Co prawda obowiązek zakrywania ust i nosa nie obowiązuje w lesie. Ale czy takie zachowanie jest odpowiednie w dobie pandemii?

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje zachowanie prezydenta Andrzeja Dudy

Obok zdjęcia prezydenta nie przeszła obojętnie Karolina Korwin-Piotrowska, która zwróciła uwagę, że dopiero dzisiaj wszedł w życie trzeci etap poluzowania obostrzeń. Zgodnie, z którym można zejść w restauracji w towarzystwie rodziny lub innych członków gospodarstwa domowego. A prezydent już od soboty przebywa z leśnikami...

"Dzisiaj ruszają restauracje. W ostrym reżimie sanitarnym. A Prezydent Polski w Bieszczadach, w gościach, to nie jest jego rodzina, bawi się tak. Bliziutko. Zero odstępów, mam nadzieje, ze rączki czyste. Twój wirus jest lepszy niż mój? Już nic nie rozumiem" - skomentowała dziennikarka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet