ycipk-q0mes8

Karolina Piasecka w kampanii marki "Adrian". "Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!"

W jesiennej kampanii marketingowej marki "Adrian" wzięła udział Karolina Piasecka, żona byłego radnego Prawa i Sprawiedliwości. Rafał P. został skazany za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią. Reklama nawiązuje do przemocy domowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Piasecka była żoną Rafała P.
Karolina Piasecka była żoną Rafała P. (Agencja Gazeta, Fot: Facebook)
ycipk-q0mes8

2 listopada rozpoczęła się kampania producenta rajstop "Adrian". Karolina Piasecka, ofiara byłego radnego PiS, pojawiła się na billboardach z hasłem "Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!". Do reklamy pozowała w pończochach i rozmazanym makijażu, ucharakteryzowana na ofiarę pobicia. Na materiałach widać również odwróconego tyłem mężczyznę z zaciśniętą pięścią.

Zobacz także: Molestowanie na polskich uczelniach. Większość nic nie robi

To nie pierwszy raz, kiedy marka "Adrian" porusza trudną tematykę w swoich reklamach. Wiele z nich budziło kontrowersje oraz wywoływało dyskusję w mediach. Próbowaliśmy pozyskać komentarze od Małgorzaty Rosołowskiej-Pomorskiej, właścicielki firmy oraz Karoliny Piaseckiej. Niestety, bezskutecznie. Internauci natomiast komentują, że są zaskoczeni reklamą. Uważają, że nie do końca jest ona słuszna.

ycipk-q0mes8

Wcześniej mogliśmy już oglądać kampanię, która łamała stereotypy dotyczące m.in. alkoholizmu i niepełnosprawności. Wówczas do współpracy były zaproszone Ilona Felicjańska i Monika Kuszyńska. Kobiety podpisywały się pod hasłem, że "marka kocha wszystkie kobiety". A w 2016 roku wystąpiła transseksualna Anna Grodzka, która symbolizowała kobietę z pełnymi kształtami.

Zobacz także: Reklama firmy Adrian

Rafał P. został skazany

W sierpniu bieżącego roku Rafał P. został skazany na dwa lata więzienia, a przez najbliższe pięć lat nie będzie mógł zbliżać się do swojej żony, Karoliny Piaseckiej. Kobieta była przez lata maltretowana. - Mam nadzieję, że już nigdy nie będę zmuszona do kontaktu z nim i zapomnę o swojej przeszłości - powiedziała w rozmowie z WP.

ycipk-q0mes8

Czytaj więcej tutaj: Były radny PiS znęcał się nad żoną. Karolina Piasecka po wyroku: czuję ulgę

Facebook.com
Podziel się

Zobacz także: "Mężczyźni potrzebują czterech rzeczy". Joanna Przetakiewicz w szczerej rozmowie z Hanną Lis

ycipk-q0mes8

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-q0mes8

ycipk-q0mes8
ycipk-q0mes8