Trwa ładowanie...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel i ich sposób na szczęście. Para zdradza swoje patenty

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają dwoje dzieci - Adama i Helenę. Para wspiera maluchy i chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju swoich pociech.
Share
Katarzyna Cichopek ma 37 lat
Katarzyna Cichopek ma 37 latŹródło: ONS.pl
d3b6t00

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Od tego czasu są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. W rozmowie czasopismem "Dobry Tydzień" para zdradziła swoje sposoby na udany związek oraz opowiedziała o tym, jak wychowują swoje dzieci. Cichopek podkreśla, że daje sobie z Hakielem dużo przestrzeni i nie ma pomiędzy nimi typowych kłótni.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają o swoim związku

"Marcin, gdy się sprzeczamy, zawsze mnie tak rozbawi na koniec, że nawet jak bym chciała być zła, to mi się już nie udaje" - mówi Cichopek.

d3b6t00

Gwiazda zdradziła również, że dzieli się z mężem obowiązkami domowymi, szczególnie odkąd ich pociechy podrosły. Adam ma już 10 lat, Helena - 6 lat. Cichopek i Hakiel chcą być wspierającymi rodzicami.

"Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem" - powiedziała Kasia Cichopek.

d3b6t00

Jak Cichopek i Hakiel spędzają czas z dziećmi?

"Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że tak trzeba i tak (...) Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób odpowiadam na pytania. Cenimy też nasz czas na dywanie, całą czwórką, kiedy gramy w planszówki, żartujemy, śmiejemy się, rozmawiamy. To bardzo zbliża" - dodał Marcin Hakiel.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d3b6t00

Podziel się opinią

Share
d3b6t00
d3b6t00