Trwa ładowanie...

Kasia Sawczuk o rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Opowiada, jakie są ich relacje

Kasia Sawczuk o swoim związku z Antkiem Królikowskim mówi, że jest "historią niedopowiedzeń". Piosenkarka niedawno nagrała singla, po którym posypały się pytania, czy to on jest bohaterem piosenki. Sawczuk w końcu skomentowała plotki.
Share
Kasia Sawczuk niedawno nagrała singiel
Kasia Sawczuk niedawno nagrała singielŹródło: ONS.pl
d2e98xl

Kasia Sawczuk o Antku Królikowskim

Kasia Sawczuk twierdzi, że to nie Królikowski jest bohaterem jej piosenki. Nie jest ona o żadnym z jej byłych partnerów, tylko o tym, z czym się spotkała w młodym wieku.

- Nie śpiewam o Antku - przyznała w rozmowie z Jastrząb Post. - Antka pozdrawiam z tego miejsca. To jest historia niedopowiedzeń. Między młodymi ludźmi. Niedopowiedzeń z jakimi ja nieraz się zderzałam, ale zderzały się także moje koleżanki. To jest obserwacja tego młodego wieku, że ten młody wiek niesie za sobą tą naiwność i to takie pogubienie. O tym jest ten numer, bez jakiegoś personalnego przesłania. Do żadnego z mężczyzn, z którymi byłam w przeszłości - dodaje Sawczuk.

d2e98xl

Kasia Sawczuk komentuje

Kasia Sawczuk skomentowała także inne partnerki Antoniego Królikowskiego. Aktor niedawno zakończył bardzo głośny związek z Julią Wieniawą, a teraz jest związany z nową dziewczyną, Katarzyną.

- Staram się w to nie mieszać - powiedziała Sawczuk w rozmowie z tym samym portalem. - Jestem na zupełnie innym etapie w życiu. To jest przeszłość i etap zamknięty. Mamy kontakt, składamy sobie życzenia na urodziny i myślę, że jedno drugiemu kibicuje.

d2e98xl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

d2e98xl

Podziel się opinią

Share
d2e98xl
d2e98xl