ModaKasia Tusk jest na wakacjach. Jej wycięty kostium od razu przykuwa uwagę

Kasia Tusk jest na wakacjach. Jej wycięty kostium od razu przykuwa uwagę

Kasia Tusk spędza wakacje z rodziną
Kasia Tusk spędza wakacje z rodziną
Źródło zdjęć: © East News
13.08.2020 11:58, aktualizacja: 01.03.2022 13:41

Kasia Tusk korzysta z uroków lata. Dni mijają jej na zwiedzaniu, oddawaniu się małym przyjemnościom i pogrążaniu się w lekturze. Nie brakuje też zabaw z córką w basenie. Pytania o strój kąpielowy po prostu musiały paść.

"Odzywałam się ostatnio niewiele, bo w miejscu, w którym jestem, nie ma nie tylko ludzi, ale też zasięgu. I chyba to i lepiej" – napisała kilka dni temu Kasia Tusk na swoim instagramowym profilu. Choć blogerka chroni swoją prywatność i nie zdradza, gdzie przebywa, chętnie raczy fanów kolejnymi zdjęciami z wywczasu.

Kasia Tusk pływa z córką w basenie

Był już widok z okna – żeby coś pokazać, ale jednak nie za dużo, zdjęcie przy płocie, a teraz przyszedł czas na czarno-białą fotografię z basenu. Kasia Tusk spędza czas z córeczką – obie oddają się kąpieli, a przy tym słuchają audiobooków.

Pytania o kostium kąpielowy pojawiły się błyskawicznie – i nie ma co się dziwić, ten model prezentuje się znakomicie, a wraz z końcem lata ze sklepowych półek powoli znikają stroje i akcesoria kąpielowe. Niestety, Tusk nie ułatwiła zadania w poszukiwaniu podobnego stroju. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że strój "wygrzebała z szuflady" i wcale nie chciała zabierać go ze sobą na urlop.

"Szczerze mówiąc, myślałam, że to inny model, ale w pośpiechu spakowałam do walizki i dopiero na miejscu się zorientowałam. Chyba czas na porządki w szafie" – odpowiedziała internautce.

Kostium kąpielowy na lat 2020. Gdzie kupić?

Znalezienie podobnego modelu może nie być obecnie takie łatwe. Tym bardziej jeśli nawet sama posiadaczka stroju nie pomoże nam w poszukiwaniach.

W sieciówkach kończą się wyprzedaże, trudno znaleźć upatrzony kostium w odpowiednim rozmiarze. Warto jednak przejrzeć ofertę sklepów typów Zalando, Asos, a nawet serwisów aukcyjnych – nawet jeśli nie uda nam się znaleźć kostiumu podobnego do tego, który ma na sobie Kasia Tusk, wciąż mamy szansę upolować inny model w przystępnej cenie.

Źródło artykułu:WP Kobieta