GwiazdyKatarzyna Cichopek nie musi się martwić pieniędzmi po rozstaniu? Tyle zarabia

Katarzyna Cichopek nie musi się martwić pieniędzmi po rozstaniu? Tyle zarabia

Katarzyna Cichopek jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie" oraz gwiazdą serialu "M jak miłość"
Katarzyna Cichopek jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie" oraz gwiazdą serialu "M jak miłość"
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
26.03.2022 11:55, aktualizacja: 26.03.2022 13:35

Katarzyna Cichopek rozstała się niedawno z Marcinem Hakielem, z którym była w związku przez 17 lat. Media rozpisywały się o ewentualnym podziale dużego majątku przez małżonków. Teraz jeden z tabloidów postanowił podsumować, ile aktorka zarabia na swoich postach sponsorowanych na Instagramie.

Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie", rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Marcinem Hakielem. Informacja o rozstaniu pary rozpaliła media, które rozpisują się o kulisach decyzji i szczegółach z życia Cichopek i Hakiela już po rozstaniu.

Katarzyna Cichopek zarabia krocie w social mediach? Tabloid ujawnia

W "Super Expresie" pojawiła się informacja na temat ewentualnego podziału majątku przez małżonków. Jak szacuje tabloid, para dorobiła się około 10 milionów złotych. Wymienia tutaj sieć szkół tańca o wartości około 3,5 miliona złotych, apartament i mieszkanie w dobrej lokalizacji oraz dwa samochody.

Tym razem "Super Express" postanowił przyjrzeć się dochodom Katarzyny Cichopek. Oprócz tego, że od ponad 20 lat występuje ona w "M jak miłość" oraz prowadzi program "Pytanie na śniadanie", ma także linię perfum i biżuterii. Tabloid zauważa też, że aktorka często reklamuje produkty na swoim Instagramie i zastanawia się nad wysokością zarobków.

"Aktorka prezentuje się na zdjęciach w modnych ciuchach, których marki odzieżowe oznacza. Za jeden taki post Cichopek może dostać od 5 do nawet 10 tys. zł" - czytamy. "SE" wskazuje, że w ostatnim czasie przez dwa tygodnie pojawiło się aż sześć postów reklamowych innych marek – do tego reklamuje także swoje produkty.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat wydawali się niemal idealną parą. Trzy lata po brawurowym zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci. Cichopek i Hakiel często okazywali sobie bliskość, pokazywali swoją codzienność na Instagramie, chwalili się chociażby wspólnymi zdjęciami z podróży.

Po 17 latach związku postanowili się rozstać. Swoją decyzję przekazali w oświadczeniu.

"Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta