GwiazdyKatarzyna Cichopek w beżach. Aktorka wybrała niełatwy kolor

Katarzyna Cichopek w beżach. Aktorka wybrała niełatwy kolor

Katarzyna Cichopek regularnie prezentuje nowe stylizacje
Katarzyna Cichopek regularnie prezentuje nowe stylizacje
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA
20.09.2021 07:39

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że lubi bawić się modą i chętnie prezentuje swoim fankom różnorodne stylizacje. Ostatnio pokazała się w zestawieniu, gdzie motywem przewodnim był beż.

Katarzyna Cichopek zyskała popularność dzięki udziałowi w "M jak Miłość". Dzisiaj nie tylko nadal gra w tym popularnym serialu, ale też współprowadzi "Pytanie na Śniadanie", występuje w teatrze oraz rozwija własną markę z biżuterią.

Ponadto poświęca bardzo dużo czasu na działalność w sieci. "Instagram stał się dla mnie kanałem kontaktu z fanami i kolejną pracą. Cieszę się, że tak jest, ponieważ w mojej branży raz praca jest, a raz jej nie ma. Jestem wdzięczna, że firmy zapraszają mnie do testowania ich produktów, a następnie do współpracy" - powiedziała nam już rok temu.

Do współpracy często namawiają ją firmy odzieżowe, ponieważ zdają sobie sprawę, jak bardzo aktorka jest popularna. Wizerunek Katarzyny Cichopek odpowiada wielu Polkom, dlatego znacząca część z nich inspiruje się jej stylizacjami.

Modnie i wygodnie

Z pewnością warto przyjrzeć się najnowszej jesiennej stylówce Kasi Cichopek. Aktorka pokazała się na plaży w Orłowie w ciekawym zestawie. Motywem przewodnim był beż, który nie jest łatwym kolorem i trzeba umiejętnie dobierać ubrania w tym odcieniu.

Aktorka założyła beżowy golf oraz kurtkę pilotkę, dopasowane spodnie w ciemniejszym odcieniu beżu oraz jasnobeżowe botki. Kluczem do sukcesu były tutaj ciemniejsze spodnie, które dodały kontrastu. W takim komplecie można śmiało wyjść nie tylko na spacer, ale również na spotkanie ze znajomymi, zakupy czy nawet randkę.

My jesteśmy na tak, a Wy?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!