GwiazdyKatarzyna Dowbor zaprezentowała się bez makijażu. "Jak wam się podobam?"

Katarzyna Dowbor zaprezentowała się bez makijażu. "Jak wam się podobam?"

Katarzyna Dowbor podczas jednego z eventów
Katarzyna Dowbor podczas jednego z eventów
AKPA
01.04.2022 13:14

"Zgodzicie się chyba ze mną, że każda z nas bez względu na to, ile ma lat i co robi w życiu chce czuć się piękna i wyjątkowa?" - Katarzyna Dowbor napisała na Instagramie, dołączając swoje zdjęcie, na którym prezentuje się w wersji au naturel. Fani 63-letniej gwiazdy telewizji nie mogą wyjść z zachwytu.

Katarzyna Dowbor karierę w mediach rozpoczęła już w 1982 r. Na początku pracowała w Programie III Polskiego Radia, a niedługo później została jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Od września 2013 r. związane jest z Polsatem. I choć swoją pracę uwielbia, to nie ukrywa, że panuje w niej kult młodości, któremu jako kobieta dojrzała stanowczo się sprzeciwia.

Katarzyna Dowbor o procesie starzenia się

- Jestem wyrozumiała dla siebie. I dla innych też. Z mojego punktu widzenia sprawę ułatwia fakt, że zmiany są powolne. Jest czas, by się przyzwyczaić do zmieniających się gabarytów, przyrastających kilogramów, do tego, że ciało robi się mniej sprężyste, mniej młode. U mnie też nie było tak, że każdą zmianę od początku akceptowałam i witałam z entuzjazmem. Nie wszystko mi się podobało. Ta akceptacja, pogodzenie się ze sobą i zaakceptowanie się w skórze Fiony zabrało mi trochę czasu. Nie ma sensu zamartwiać się tym, na co nie ma się wpływu - wyznała w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Katarzyna Dowbor au naturel

Na potwierdzenie swojej tezy, 63-letnia dziennikarka opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie w wersji naturalnej. Na twarzy gwiazdy nie ma ani grama makijażu, a swoim fanom Dowbor zaprezentowała piękny i szczery uśmiech.

"Zgodzicie się chyba ze mną, że każda z nas bez względu na to, ile ma lat i co robi w życiu chce czuć się piękna i wyjątkowa? Dziś nie pokażę wam zdjęć z pracy na planie, z ogrodu ze zwierzętami czy ze stajni z moimi końmi. Dziś mam dla was takie oto zdjęcia... z moją ulubioną biżuterią. Czy dobrze wyglądam w czerwieni? Jak Wam się podobam?" - pyta zalotnie dziennikarka pod fotografią.

Komentarze internautów

"Znakomicie pani wygląda. Jak zawsze klasa" - zachwyca się jeden z fanów gwiazdy stacji Polsat. "Oj, Kasiu! Pani nie musi czuć się piękną! Pani po prostu jest piękna. I te cudowne włosy" - wtóruje kolejny. "Uwielbiam panią! Zawsze powtarzam, że jest pani niesamowicie pozytywną osobą, która jak słoneczko rozświetla wszelkie ponure okoliczności. Chciałabym mieć kogoś takiego w bliskiej rodzinie, do takich sympatycznych ludzi po prostu się lgnie" - podsumowuje miłośniczka Katarzyny Dowbor.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl