Trwa ładowanie...
dmtyzjm

Katarzyna Kolenda-Zaleska komentuje podwyżki dla posłów w czasie pandemii. Padły mocne słowa

Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka i prezeska Fundacji TVN Nie jesteś sam, skomentowała na Instagramie informację o podwyżkach dla posłów, które mieliby dostać w czasie pandemii koronawirusa. Jest oburzona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Kolenda-Zaleska o podwyżkach dla posłów w czasie pandemii
Katarzyna Kolenda-Zaleska o podwyżkach dla posłów w czasie pandemii (ONS.pl)
dmtyzjm

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie, przy którym napisała, co myśli o planowanych podwyżkach pensji dla parlamentarzystów, najwyższych urzędników państwowych i pierwszej damy. Dziennikarka, która wiele lat spędziła w Sejmie, odniosła się do dość kontrowersyjnego planu rządzących. Co napisała?

Katarzyna Kolenda-Zaleska o podwyżkach dla posłów i pensji pierwszej damy w czasie pandemii

W tym tygodniu posłowie z sejmowej komisji regulaminowej, spraw poselskich i immunitetowych jednogłośnie przyjęli projekt ustawy, który zakłada między innymi podwyższenie wynagrodzenia parlamentarzystom i najwyższym urzędnikom państwowym. Co więcej, pensję miałaby również otrzymać żona prezydenta, pierwsza dama Agata Duda. Co na to Kolenda-Zaleska?

dmtyzjm

"Podwyżki dla posłów w czasach pandemii? Posłowie jakby zapadli się pod ziemię. Ekspresowe tempo prac" – komentuje brak kontaktu z parlamentarzystami dziennikarka. Kolenda-Zaleska ocenia również fakt podjęcia kontrowersyjnej decyzji w czasie pandemii COVID-19 i w obliczu zbliżającego się kryzysu. "Nigdy nie ma dobrego czasu na podwyżki, ale ten moment jest najgorszy z możliwych" – komentuje.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oburzonych osób, które zgadzają się ze słowami Kolendy-Zaleskiej. "Skandal", "bezwstyd po prostu", "obrzydlistwo" – piszą.

Smacznego na dzień dobry Odc. 5: Owsianka w słoiku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmtyzjm

Podziel się opinią

Share
dmtyzjm
dmtyzjm