Trwa ładowanie...
d24ozps

Katarzyna Łaniewska o powrocie na plan filmu "Kogel Mogel 4". Aktorka ma duże problemy zdrowotne

Zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4" właśnie ruszyły. W mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się fotografię gwiazd, które uchylają rąbka tajemnicy co do obsady. Katarzyna Łaniewska, która odgrywała kultową rolę w filmie, również wróciła na plan. Aktorka jednak zmaga się z ciężką chorobą, która utrudnia jej pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Łaniewska traci wzrok
Katarzyna Łaniewska traci wzrok (ONS)
d24ozps

Trzecia część serii "Kogel Mogel" cieszyła się dużą popularnością. Pomimo negatywnych recenzji autorka Ilona Łepkowska zdecydowała się napisać scenariusz do czwartej i ostatniej odsłony. W wywiadach zaznaczała, że nie było to dla niej łatwym wyzwaniem, jednak prośby fanów skłoniły ją ku temu.

Katarzyna Łaniewska traci wzrok

Znamy już obsadę aktorów, a w mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się zdjęcia z planu filmowego. Wiemy, że Katarzyna Łaniewska ponownie wcieli się w rolę matki głównej bohaterki, ale ze względu na swój stan zdrowia musi pokonać wiele barier.

d24ozps

Katarzyna Łaniewska choruje na zwyrodnienie plamki żółtej, czyli chorobę immunologiczną, która odbiera jej wzrok. – Widzę już tylko światło, zarysy postaci i przedmiotów. W domu poruszam się stałą trasą, którą znam doskonale, a roli uczę się ze słuchu. Córka i wnuczek nagrywają mi dialogi na dyktafon, a ja sobie potem odtwarzam i zapamiętuję. Rodzinę mam wspaniałą – mówiła 87-letnia aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Łaniewska przyznała, że na leczenie wydała już majątek, ale zastrzyki, które przyjmowała, tylko spowolniły chorobę. – Każdy [z zastrzyków - przyp. red.] kosztował ponad 3 tys. Przyjęłam ich prawie 30 – wyliczała.

Aktorka zaznacza jednak, że pogodziła się ze swoją chorobą, a reżyserka filmu przyznała, że nie wyobraża sobie zastąpić Łaniewską w tak ważnej i kultowej już roli.

d24ozps

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24ozps

Podziel się opinią

Share

d24ozps

d24ozps