Trwa ładowanie...

Katarzyna Łaniewska o powrocie na plan filmu "Kogel Mogel 4". Aktorka ma duże problemy zdrowotne

Zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4" właśnie ruszyły. W mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się fotografię gwiazd, które uchylają rąbka tajemnicy co do obsady. Katarzyna Łaniewska, która odgrywała kultową rolę w filmie, również wróciła na plan. Aktorka jednak zmaga się z ciężką chorobą, która utrudnia jej pracę.
Share
Katarzyna Łaniewska traci wzrok
Katarzyna Łaniewska traci wzrok Źródło: ONS
d4kdrke

Trzecia część serii "Kogel Mogel" cieszyła się dużą popularnością. Pomimo negatywnych recenzji autorka Ilona Łepkowska zdecydowała się napisać scenariusz do czwartej i ostatniej odsłony. W wywiadach zaznaczała, że nie było to dla niej łatwym wyzwaniem, jednak prośby fanów skłoniły ją ku temu.

Katarzyna Łaniewska traci wzrok

Znamy już obsadę aktorów, a w mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się zdjęcia z planu filmowego. Wiemy, że Katarzyna Łaniewska ponownie wcieli się w rolę matki głównej bohaterki, ale ze względu na swój stan zdrowia musi pokonać wiele barier.

d4kdrke

Katarzyna Łaniewska choruje na zwyrodnienie plamki żółtej, czyli chorobę immunologiczną, która odbiera jej wzrok. – Widzę już tylko światło, zarysy postaci i przedmiotów. W domu poruszam się stałą trasą, którą znam doskonale, a roli uczę się ze słuchu. Córka i wnuczek nagrywają mi dialogi na dyktafon, a ja sobie potem odtwarzam i zapamiętuję. Rodzinę mam wspaniałą – mówiła 87-letnia aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Łaniewska przyznała, że na leczenie wydała już majątek, ale zastrzyki, które przyjmowała, tylko spowolniły chorobę. – Każdy [z zastrzyków - przyp. red.] kosztował ponad 3 tys. Przyjęłam ich prawie 30 – wyliczała.

Aktorka zaznacza jednak, że pogodziła się ze swoją chorobą, a reżyserka filmu przyznała, że nie wyobraża sobie zastąpić Łaniewską w tak ważnej i kultowej już roli.

d4kdrke

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kdrke

Podziel się opinią

Share
d4kdrke
d4kdrke