GwiazdyKate zaszła w ciążę przed ślubem?

Kate zaszła w ciążę przed ślubem?

Kate zaszła w ciążę przed ślubem?
Źródło zdjęć: © AP

09.05.2011 12:58, aktual.: 09.05.2011 14:55

Czy Kate Middleton jest w ciąży? Chodzą słuchy, że księżna brała ślub wiedząc, że jest brzemienna. Podobno panna młoda czuła poranne mdłości przed ceremonią i miała pewne problemy z wciśnięciem się w suknie ślubną. Czy była to wina rosnącego brzuszka?

Czy Kate Middleton jest w ciąży? Chodzą słuchy, że księżna brała ślub wiedząc, że jest brzemienna. Podobno panna młoda czuła poranne mdłości przed ceremonią i miała pewne problemy z wciśnięciem się w suknię ślubną. Czy była to wina rosnącego brzuszka?

O rzekomej ciąży Kate doniósł magazyn „Star” powołując się na informatora z pałacu, który twierdzi, że Kate była już w ciąży w dniu ślubu i przewiduje, że William ogłosi informacje o spodziewanych narodzinach zaraz po miesiącu miodowym. Donosiciel zdradził także, że jeżeli urodzi się dziewczynka, otrzyma imię Diana.

Prawie nikt nie wierzy w doniesienia brukowca, a ten za wszelką cenę stara się przekonać do swojej teorii czytelników. Choć wielu uważa, że to absurd, historia nie wydaje się niemożliwa. Młodzi małżonkowie mają już duży staż jako para, są dorośli, a kwestia testu dziewictwa Kate została przemilczana.

Doniesienia pochodzą jednak z mało wiarygodnego źródła. To nie pierwszy raz, kiedy „Star” twierdziło, że Kate spodziewa się dziecka. Podobna wiadomość pojawiła się w 2010 roku, gdzie redaktorzy pisma informowali o wielkiej obawie Pałacu przed wybuchnięciem skandalu. Rzecznik księcia Williama powiedział, że to kompletna bzdura, a z tego co wiemy, para jeszcze nie doczekała się potomka.

Pozostaje tylko czekać na oficjalne stanowisko rodziny królewskiej. Prędzej czy później dziecko się pojawi, pytanie tylko czy Kate i William będą czekać z tą decyzją, czy pospieszą się tak jak Diana i Książę Karol. W końcu William urodził się 11 miesięcy po ślubie.

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (247)
Zobacz także