Trwa ładowanie...

"Każdy może decydować o sobie". Edyta Herbuś skomentowała wyznanie Ewy Chodakowskiej

Edyta Herbuś skomentowała oświadczenie Ewy Chodakowskiej, w którym trenerka wyznała, że nie chce mieć dzieci. Padły bardzo ważne słowa.

Edyta Herbuś, Ewa ChodakowskaEdyta Herbuś, Ewa ChodakowskaŹródło: AKPA
d3r8s54
d3r8s54

Ewa Chodakowska wywołała zamieszanie, gdy przyznała, że nie planuje mieć dzieci. Decyzję o braku potomstwa podjęła z mężem jeszcze przed ślubem. Dotychczas nie mówiła o tym publicznie, bo obawiała się reakcji ze strony części społeczeństwa.

Oświadczenie Chodakowskiej o nieposiadaniu dzieci

- Dojrzałam chyba do tego, żeby nie mówić już: "za dwa lata". Kocham kobiety i uważam, że kobiety-matki to bohaterki. To są osoby, które codziennie, w moim mniemaniu, zdobywają Mount Everest i wracają z niego, żeby następnego dnia znów się na niego wspiąć. Ja nie jestem gotowa na taki heroizm i chcę powiedzieć jasno i wyraźnie: podziwiam je, osiągają coś, na co mnie nie stać. Mam świadomość, że macierzyństwo to ogromne wyzwanie. […] Mam dwie siostry, które są mamami, bratową i tych dzieci jest obok mnie dużo. Cieszę się, że one podjęły decyzję o założeniu rodziny, ja idę swoją stronę – poinformowała trenerka.

Edyta Herbuś skomentowała słowa Ewy Chodakowskiej

Do oświadczenia Chodakowskiej odniosły się gwiazdy. Między innymi Edyta Herbuś wyznała, że najważniejsze jest świadome podejmowanie decyzji.

d3r8s54

- Każdy może decydować o sobie, o swoim życiu. Ja myślę, że teraz jesteśmy w trakcie takiej zmiany, że rozumiemy coraz bardziej, że takie stare, skostniałe struktury nam wcale nie służą - powiedziała Herbuś w rozmowie z Jastrząb Post. -  Stereotypowe patrzenie na to, co kobieta powinna, czego nie powinna, albo co mężczyzna powinien, a co nie już się dzisiaj nie sprawdzają. Mam wrażenie, że im bardziej dana osoba jest otwarta na to, jakie ma prawdziwe pragnienia w sercu i im bardziej jest odważna, żeby za tym podążyć, tym jest szczęśliwsza. Ja sama idę taką drogą i bardzo szanuję osoby, które mają taką odwagę i wspieram bardzo te wszystkie pozostałe, żeby też rozumiały, że każdy ma swoje życie i może nim kierować w taki sposób, jaki uważa za słuszne, jeśli nie krzywdzi przy tym innych osób - dodała Edyta.

W tej samej rozmowie Edyta zdobyła się na swoje intymne wyznanie i zdradziła, czy sama planuje powiększyć rodzinę.

- To, że do tej pory nie urodziłam swoich dzieci, nie znaczy, że się jeszcze nie zdecyduję. Poza tym żyję w relacji z mężczyzną, który ma dzieciaki, więc te dzieci są cały czas dookoła mnie. Ja nie mam poczucia, że się nie zdecydowałam na dzieci, ja się chyba właściwie zdecydowałam lub też życie tak mi się potoczyło, że one są w moim życiu, że tworzymy rodzinę - wyznała Herbuś.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Smacznego: przepis na rabarbar pod owsianą kruszonką

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3r8s54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8s54