GwiazdyKinga Duda na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Wybrała czarną sukienkę

Kinga Duda na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Wybrała czarną sukienkę

Kinga Duda
Kinga Duda
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
06.08.2020 10:54, aktualizacja: 01.03.2022 13:40

Kinga Duda pojawiała się w sejmie u boku swojego ojca, który składał przysięgę. 25-latka postawiła na prostą, czarną sukienkę przed kolano ozdobioną wielką kokardą.

Jeszcze do niedawna Kinga Duda stroniła od pokazywania się w mediach i udzielania publicznego wsparcia swojemu ojcu. Przełomowym wydarzeniem był wieczór wyborczy, gdy nie tylko stanęła na scenie z Andrzejem Dudą, ale również zabrała głos.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Przyszła prawniczka podkreśliła wtedy, jak ważne jej zdaniem jest, aby każdy obywatel czuł się bezpieczny oraz mógł żyć spokojnie w Polsce. Wiele osób zinterpretowało to, jak hipokryzję, ponieważ Andrzej Duda w trakcie kampanii wyraźnie dzielił społeczeństwo.

6 sierpnia 2020 roku Andrzej Duda został zaprzysiężony na drugą kadencję prezydencką. Wydarzenie miało miejsce na sali plenarnej, a prezydentowi towarzyszyła jego żona oraz córka.

Na tę okazję Kinga Duda wybrała czarną, prostą sukienkę przed kolano i z rękawami o długości 3/4. Elementem ozdobnym była duża, kremowa kokarda zawiązana tuż pod szyją. Kinga Duda upięła włosy w charakterystyczny już dla niej niski kok oraz założyła czarną maseczkę, której nie zdejmowała przez całe posiedzenie.

Kinga Duda
Kinga Duda© PAP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (381)
Zobacz także