Trwa ładowanie...

Kinga Rusin oburzona zachowaniem policji. Reaguje: Co takiego? Zapukajcie do mnie!

Kinga Rusin od wielu lat poświęca się aktywizmowi społecznemu. Z tego też względu nie mogła nie zareagować na wiadomość opublikowaną przez "Nasze Lasy". Jest oburzona zachowaniem policji. "Co takiego? No chyba się komuś kompetencje i demokracje pomyliły!" - napisała w relacji na Instagramie.

Kinga Rusin jest oburzona zachowaniem polskiej policjiKinga Rusin jest oburzona zachowaniem polskiej policjiŹródło: Instagram
d3do1sl
d3do1sl

"Pilne! Policja puka do drzwi komentujących pod postami Lasów Państwowych! Niżej relacja pani Renaty, która skomentowała post LP o przewróceniu ambon myśliwskich słowami: to wspaniała wiadomość. Wystarczyło. Uważajcie na jakiekolwiek relacje z leśnikami!" - czytamy w poście "Naszych Lasów", który mocno oburzył Kingę Rusin.

Dziennikarka zareagowała, odpowiadając zarówno na zachowanie Lasów Państwowych, jak i funkcjonariuszy policji. Nie może uwierzyć, że policja podejmuje takie działania wobec osób, które nieprzychylnie komentują działalność przedsiębiorstw państwowych.

Kinga Rusin oburzona zachowaniem policji

"Co takiego? No chyba się komuś kompetencje i demokracje pomyliły! Każdy polski obywatel ma prawo do krytyki działalności państwowych przedsiębiorstw! Tym bardziej, kiedy taka działalność, jak w tym przypadku budzi gigantyczne wątpliwości" - napisała Kinga Rusin na swoim InstaStory.

d3do1sl

Dziennikarka wystosowała także odważne słowa w kierunku funkcjonariuszy policji.

"Zapukajcie do mnie! Od lat głośno mówię (i nie przestanę), że Lasy Państwowe robią polskiemu dziedzictwu przyrodniczemu więcej zła niż dobra! Dowody? Wystarczy pójść do pierwszego lasu z brzegu (o ile pozostał) i zobaczyć!" - dodała wyraźnie oburzona.

"Gdzie są pieniądze? Do kogo trafiają?"

Kinga Rusin zwróciła również uwagę na kwestię związaną z pieniędzmi z licznych wycinek polskich lasów. Nie ukrywa swojej złości, ponieważ do tej pory nie ujawniono publicznie, gdzie się znajdują i do kogo trafiły.

d3do1sl

"Kiedy ktoś skończy z tym państwem w państwie! Kiedy ktoś ukróci samowolę tej leśnej sitwy? Gdzie są pieniądze z tych wszystkich wycinek i polowań? Do kogo trafiają? Może to jest odpowiedź..." - podsumowała swój emocjonalny wpis.

Wpis Kingi Rusin Instagram
Wpis Kingi RusinŹródło: Instagram

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kinga Rusin dba o środowisko: "Nie wyrzucam rzeczy!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3do1sl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3do1sl