Blisko ludziKlaudia El Dursi o ślubie. Zdradziła, czy z partnerem planują stanąć przed ołtarzem

Klaudia El Dursi o ślubie. Zdradziła, czy z partnerem planują stanąć przed ołtarzem

Klaudia El Dursi o małżeństwie
Klaudia El Dursi o małżeństwie
Źródło zdjęć: © ONS

04.09.2020 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

– Wiem, że mój partner bardzo by chciał złożyć przysięgę, gdzieś w ciepłych krajach, tylko my i grupa przyjaciół – zdradziła prowadząca programu "Hotelu Paradise" w rozmowie z WP Kobieta. Wyjaśniła również, jak bliscy patrzą na jej sytuację rodzinną.

Kiedy pojawiła się po raz pierwszy w programie "Top model", trudno było uwierzyć w to, ile ma lat i że jest mamą dwójki dzieci. Klaudia El Dursi nigdy nie ukrywała tego faktu, a wręcz przeciwnie – na jej profilach w mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele zdjęć zarówno z dziećmi, jak i z partnerem.

Klaudia El Dursi o małżeństwie

Ciekawscy zauważyli jednak, że na palcu gwiazdy nie gości ani obrączka, ani pierścionek zaręczynowy. Wyjaśniła, że nie marzyła o białej sukni, ale w rozmowie z nami wyznała, że nie upiera się przy swoim stanie cywilnym. – To nie jest tak, że nie potrzebuję lub nie wierzę w związek małżeński. To wynika bardziej z tempa mojego życia, mam tyle zajęć, że nie mam głowy do tego, aby planować ślub i wesele – tłumaczyła.

– Wiem, że mój partner bardzo by chciał złożyć przysięgę, gdzieś w ciepłych krajach, tylko my i grupa przyjaciół. Ten temat przewija się w naszej codzienności, dlatego to nie jest tak, że stanowczo mówię "nie", ale nie jest to coś, o czym marzyłam od dziecka. Dobrze mi się żyje w takim związku i nie mam potrzeby tego zmieniać, ale jak się mówi: "nigdy nie mów nigdy" – zapewniała.

Zaznacza też, że na jej decyzję o ślubie wpływa również fakt bycia mamą. – Nigdy też nie byłam zbytnią tradycjonalistką, ale mam dwójkę dzieci, więc nie wyobrażam sobie iść do ołtarza w białej sukni – wyjaśnia.

Prezenterka zaznacza jednak, że jej sytuacja rodzinna nigdy nie była tematem tabu, ani nie wywoływała negatywnych reakcji jej najbliższych. – Nigdy nie spotykałam się z negatywnymi opiniami na ten temat. Ja z moim byłym partnerem żyjemy w cudownych relacjach, mój obecny partner również przyjaźni się z Grzegorzem [były partner prezenterki - przyp. red.], więc nigdy nie było to tematem nieprzychylnych komentarzy – kończy.

Rzymskie małżeństwo

Zgodnie z prawem rzymskim małżeństwo jest czynnością prywatną i nieformalną oraz może zostać rozwiązane w każdej chwili, gdy tylko partnerzy przestaną pałać do siebie uczuciem. W takim związku żyje wiele par, między innymi Lara Gessler i Piotr Szeląg.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)
Zobacz także