GwiazdyKlaudia El Dursi szykuje się do ślubu?!

Klaudia El Dursi szykuje się do ślubu?!

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
Aneta Malinowska
23.11.2020 14:03, aktualizacja: 02.03.2022 13:34

Klaudia El Dursi nie wyklucza, że w najbliższym czasie wyjdzie za mąż! Po zakończeniu zdjęć do "Hotelu Paradise 2" modelka skupia się na życiu prywatnym. Całą swoją uwagę poświęca aktualnie rodzinie: partnerowi oraz dwóm synom. Jak zasugerowała na Instagramie być może wkrótce podejmie jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu.

Czy Klaudia El Durasi wkrótce wyjdzie za mąż?

"Coraz częściej myślę, że ślub to może wcale nie taki zły pomysł"– zdradziła El Dursi we "Fleszu" Czy to oznacza, że modelka niedługo stanie na ślubnym kobiercu?! Tego jeszcze nie wiemy i nie zanamy szczegółów, ale okazuje się, że Klaudia ma już w głowie projekt idealnej sukni ślubnej, w której chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu.

„Gorsetowa góra bez ramiączek, dopasowana w talii i na biodrach, rozszerzająca się ku dołowi – typowa syrenka. Gdy tylko przyjdzie odpowiedni moment, sama ją sobie uszyję.” – mówi modelka.

Klaudia El Durasi o życiowych zmianach

"...kiedyś wzbraniałam się przed ślubem. Zawsze jestem w niedoczasie i nie wyobrażałam sobie, jak i kiedy miałabym tę uroczystość zorganizować. Dziś myślę, że warto go wziąć. Nawet dla dzieci, dla których jesteśmy wzorem, żeby pokazać im, że małżeństwo jest czymś dobrym i fajnym". - zdradziła Klaudia El Dursi we "Fleszu"

Modelka jest szczęśliwą mamą Jasia i Dawida. Podczas kręcenia dwóch edycji "Hotelu Paradise" musiała zdecydować się na długą rozłąkę z dziećmi i partnerem. Wygląda na to, że przez tęsknotę oraz nową pandemiczną codzienność w jej poukładanym życiu, mogą zajść niebawem duże zmiany, nie tylko małżeńskie.

Aktualnie na co dzień, Klaudia razem z rodziną mieszka w Bydgoszczy, co czasami jest problematyczne w łączeniu codzienności z życiem zawodowym. Klaudia El Dursi zdradziła "Fleszowi", że nie wyklucza przeprowadzki do Warszawy. "Często rozmawiam na ten temat z moim partnerem Jackiem, zwłaszcza że duża część moich zawodowych projektów wiąże się z Warszawą. Obecnie ze względu na epidemię koronawirusa wiele z nich zostało wstrzymanych. (...) Niedługo pewnie się to zmieni, dlatego cały czas zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w Warszawie, żebyśmy mieli tu swoje miejsce, drugi dom, w którym mamy część rzeczy, bo do tej pory żyłam ciągle na walizkach." – mówi El Dursi w najnowszym numerze dwutygodnika.

Źródło artykułu:WP Kobieta