GwiazdyKlaudia Halejcio wiedzie luksusowe życie. Pokazała partnera i dziecko na tle złotej choinki

Klaudia Halejcio wiedzie luksusowe życie. Pokazała partnera i dziecko na tle złotej choinki

Klaudia Halejcio pochwaliła się mężem (East News)
Klaudia Halejcio pochwaliła się mężem (East News)
VIPHOTO

27.12.2021 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Halejcio wraz z partnerem i malutką Nel wprowadzili się do ekskluzywnej willi na warszawskim Ursynowie. Aktorka jest dumna ze swojego nowego lokum i regularnie publikuje zdjęcia wystroju bogato zdobionych wnętrz. Ostatnio pokazała zdjęcie ukochanego wraz z córeczką na tle złotej choinki.

O Klaudii Halejcio znów zrobiło się głośno, a to za sprawą macierzyństwa i zjawiskowej willi na warszawskim Ursynowie. Aktorka i jej partner Oscar Wojciechowski zostali w tym roku rodzicami uroczej Nel.

Zjawiskowa willa Klaudii Halejcio

Biznesman i celebrytka sprzedali swoje poprzednie mieszkania i zainwestowali w ekskluzywną nieruchomość wartą niemalże dziewięć mln zł. Trzeba przyznać, że dom robi ogromne wrażenie. To posiadłość nowoczesna, w której przeważają elementy marmuru i drewna.

Halejcio jest niesamowicie dumna z tak urządzonego lokum. Na swoim Instagramie aktorka regularnie publikuje zdjęcia i chwali się ekskluzywnym wykończeniem willi. Ostatnio podzieliła się fotografią, na której widnieje nie tylko bogato zdobiona, złota choinka, ale także jej ukochany z dzieckiem. To niezwykle uroczy obrazek.

Aktorka i młody przedsiębiorca

Przypomnijmy, że 31-letnia Klaudia Halejcio zadebiutowała na scenie w wieku zaledwie czterech lat. Jako nastolatka występowała w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, a popularność przyniósł jej udział w takich serialach jak: "Złotopolscy", "Pierwsza miłość" czy "Przepis na życie". W filmie pojawiła się po raz pierwszy (i jak na razie ostatni) w 2009 r. Zagrała u Rafała Wieczyńskiego w głośnej produkcji pt. "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Z kolei partner aktorki, Oskar Wojciechowski jest 27-letnim biznesmanem. "Stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek" - informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej partner Halejcio.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także