Kobiety na wybory. Twój jeden głos ma znaczenie

Kobiety na wybory. Twój jeden głos ma znaczenie

Kobiety na wybory
Kobiety na wybory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.10.2023 16:33, aktualizacja: 13.10.2023 10:08

Od ponad 100 lat mamy prawa wyborcze. Co to oznacza? Mamy głos, mamy moc, by zmieniać rzeczywistość, w jakiej żyjemy. W ostatnich tygodniach pojawiały się dane, z których wynikało, że spora grupa młodych kobiet nie zamierza zagłosować w nadchodzących wyborach. Wykorzystajmy naszą siłę i demokratycznie zdecydujmy o naszej przyszłości.

Dlaczego kobiety nie chcą głosować? Powody pojawiały się różne: brak przekonania wobec planów konkretnej partii, wiara w to, że jeden głos nic nie zmieni czy brak zainteresowania polityką. Właśnie dlatego powstała inicjatywa "Kobiety na wybory", która ma zaktywizować każdą z nas do tego, aby oddać swój głos. Cenny głos.

Decyzja należy do nas

Niezależnie od wieku, pozycji społecznej, ról, jakie na co dzień pełnimy, możemy realnie przyczynić się do budowania przyszłości naszej, naszych dzieci, rodziny czy przyjaciół. Jako największa redakcja dla kobiet w Polsce, zachęcamy, aby 15 października pójść na wybory. Możemy być różne, mieć różne poglądy, ale wspólnie powinnyśmy decydować o tym, w jakiej rzeczywistości przyjdzie nam żyć.

Pod inicjatywą "Kobiety na wybory" podpisało się już kilkadziesiąt gwiazd, autorytetów i influencerów. Wiemy, że twój jeden głos ma ogromne znaczenie. Wykorzystaj go dobrze.

Z potrzeby serca

"Kobiety na wybory" to apolityczna kampania edukacyjna zachęcająca kobiety do aktywnego uczestnictwa w wyborach, w którą są zaangażowane osoby z kilkudziesięciu organizacji z całej Polski. Wszystkie osoby działające oraz wspierające kampanię robią to pro bono. Kampania nie opowiada się za żadnym ugrupowaniem politycznym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta