Trwa ładowanie...
d13pfmy

Kobiety o tych imionach mają największą szansę zajść w ciążę w 2018 roku

Co wspólnego ma imię i prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Nam też wydawało się, że naprawdę niewiele. Nasze wątpliwości rozwiał artykuł, który znalazłyśmy na jednym z brytyjskich portali. Ich teoria spiskowa sprawiła, że postanowiłyśmy przeprowadzić małe śledztwo. Pozwoliło nam ustalić, jakie imiona noszą kobiety, które najprawdopodobniej w przyszłym roku zostaną mamami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imię może mieć coś wspólnego z ciążą
Imię może mieć coś wspólnego z ciążą (Fotolia)
d13pfmy

Zgodnie z analizą przeprowadzoną przez portal "OK", w Wielkiej Brytanii świeżo upieczone mamy, które pierwsze dziecko urodzą w 2018 roku, będą nosić najprawdopodobniej imię Emma, Claire lub Amy.

Z czego ma to wynikać? Autor artykułu przeanalizował, w jakim wieku najwięcej Brytyjek zachodzi w ciążę. Następnie ten wiek odjął od bieżącego roku, zyskując rok urodzenia przyszłych mam. Znając te dane, sprawdził, jakie imiona były wówczas najpopularniejsze i najczęściej nadawane.

d13pfmy

I tak właśnie okazało się, że kobiety w Wielkiej Brytanii najczęściej zachodzą w ciążę w wieku 28 lat. W takim razie mamy, które powitają maleństwa na świecie w 2018 roku, urodziły się w większości w 1989 roku. Wtedy też najpopularniejszymi imionami były Emma, Claire i Amy.

Zobacz też: Kim są typowi "Janusz i Grażyna"?

Idąc śladem brytyjskiego portalu, my również zabawiłyśmy się w jasnowidza/analityka. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez wróżbitki z WP Kobiety dowiadujemy się, że Polki najczęściej zostają matkami w wieku 29 lat. Czyli te, które powiją maluszka w 2018 roku, urodziły się głównie w 1988 roku. Wtedy też w Polsce najpopularniejszymi imionami były Anna, Agnieszka, Katarzyna i Magdalena.

d13pfmy

Oczywiście zarówno brytyjską, jak i naszą analizę należy potraktować z przymrużeniem oka. Wiadomo bowiem, że to, co statystycznie najpopularniejsze, wcale nie musi oznaczać realnie najczęściej występującego. Jeśli jednak nasze przewidywania się sprawdzą, będziemy całkiem mile zaskoczone.

d13pfmy

Podziel się opinią

Share

d13pfmy

d13pfmy