"Chłopak do wzięcia" znalazł miłość. Nagrano oświadczyny

"Chłopak do wzięcia" znalazł miłość. Nagrano oświadczyny

Związek jednego z "Chłopaków do wzięcia" wchodzi na kolejny poziom
Związek jednego z "Chłopaków do wzięcia" wchodzi na kolejny poziom
Źródło zdjęć: © Polsat Play | screen
22.04.2024 19:13, aktualizacja: 22.04.2024 20:22

Jak wynika z zapowiedzi, w najnowszym odcinku "Chłopaków do wzięcia" widzowie będą świadkami zaręczyn kolejnego uczestnika. Tym razem związek Roberta i jego ukochanej Doroty wejdzie na kolejny poziom.

Program "Chłopaki do wzięcia" od lat cieszy się sporą popularnością widów, którzy nie tylko śledzą losy szukających miłości mężczyzn i kobiet z małych miejscowości, ale ochoczo komentują ich poczynania w mediach społecznościowych.

Byli już świadkami zaręczyn, ślubów oraz burzliwych rozstań. Ostatnio głośno było o sprawie lubianego Jarusia, który w 2022 roku wziął ślub z Gosią. Niestety relacja nie przetrwała próby czasu i niedawno mężczyzna poinformował, że zdecydował się na rozwód.

Zaręczyny "Chłopaka do wzięcia"

Szczęście w miłości znalazł jednak inny uczestnik - Robert. Mężczyzna bardzo długo czekał na kobietę, która go pokocha, a niektórzy widzowie wątpili, czy taka w ogóle się znajdzie. Wszystko przez to, że Robert nie dbał za bardzo ani o siebie, ani o swoje mieszkanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak informuje Radio ZET, powołując się na zapowiedź pojawiającą się na koniec każdego odcinka, widzowie będą świadkami, jak Robert poprosi swoją ukochaną Dorotę o rękę.

- No, proszę cię o rękę, żebyś została na całe życie u mnie i cię kocham - powie "chłopak do wzięcia", a jego wybranka, ku radości Roberta, zgodzi się zostać jego żoną.

Kim jest Dorota, wybranka Roberta?

O kobiecie, która związała się z Robertem, niewiele jeszcze wiadomo. Dorota, bo tak ma na imię, wciąż jest dość tajemniczą postacią. Skoro - jak wynika z zapowiedzi - kobieta przyjęła oświadczyny "chłopaka do wzięcia", z pewnością jeszcze pojawi się w programie, a widzowie dowiedzą się więcej na jej temat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta