GwiazdyKontrowersyjna wypowiedź Kim Kardashian. Internauci nie kryją oburzenia

Kontrowersyjna wypowiedź Kim Kardashian. Internauci nie kryją oburzenia

Kim Kardashian o pracy (Getty Images)
Kim Kardashian o pracy (Getty Images)
10.03.2022 17:52

Kim Kardashian udzieliła ostatnio rady, która nie spodobała się znacznej części internautów. Zarzucono jej ignorancję i totalne odrealnienie. "Nie rozumiesz tego, że żyjesz na zupełnie innej planecie?" - czytamy w jednym z komentarzy.

- Mam świetną radę dla kobiet w biznesie. Bierzcie d... w troki i pracujcie. W dzisiejszych czasach nikt nie chce ciężko pracować - powiedziała Kim Kardashian podczas wywiadu dla magazynu "Variety". Jej słowa nie odbiły się jednak bez echa. I choć część internautów przyklaskuje słowom celebrytki, to znaczna większość poddaje jej wypowiedź niemałej krytyce.

Komentarze oburzonych internautów i byłej współpracowniczki

"Powiedział ktoś, kto nigdy nie musiał pracować 40 i więcej godzin tygodniowo, a do tego zarabiać minimalną stawkę… Jej pomysł na pracę jest zupełnie inny niż rzeczywistość milionów kobiet na świecie" - pisze jednej z nich.

"Teraz wykazałaś się prawdziwą ignorancją. Nie rozumiesz tego, że żyjesz na zupełnie innej planecie? Wielu ludzi pracuje znacznie więcej i ciężej niż ty, a i tak ledwo wiążą koniec z końcem" - tłumaczy kolejny.

"Wypowiedź Kardashian jest co najmniej niefortunna. Niestety, myślę, że ona naprawdę myśli to, co mówi. Kompletnie nie ma świadomości, jak żyje większość ludzi. Żyje w jakiejś iluzji, przekonana, że wszystko, co ma zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy. A przecież ona wychowywała się w świecie gwiazd. Od początku była uprzywilejowana" - podsumowuje inny.

Wypowiedź Kim Kardashian została skrytykowana także przez jedną z jej byłych pracownic. "Byłam redaktorką aplikacji Kardashian w 2015 r. w Los Angeles. Pracowałem całymi dniami, nocami oraz w weekendy. Mogłam sobie pozwolić tylko na zakupy spożywcze ze sklepu 99 Cents Only Store. Dwa razy nie byłam w stanie przyjechać do pracy, bo nie miałam pieniędzy, żeby nawet zatankować samochód. A jak zaczęłam sobie dorabiać na boku, to dostałam reprymendę" - wspomina Jessica DeFino.

Kim Kardashian od zawsze uprzywilejowana?

Przypomnijmy, że Kim Kardashian urodziła się w 1980 r w. jako córka Roberta Kardashiana - znanego amerykańskiego prawnika i biznesmana oraz Kris Houghton Kardashian - byłej stewardessy. Rodzina zamieszkiwała w ekskluzywnej części Los Angeles, tuż obok Madonny.

"W 1989 r. była moją sąsiadką. Madonna dała Kourtney i mi pudełko neonowej biżuterii i czarnych gumowych bransoletek. Poszliśmy do szkoły chwaląc się tym, ale nikt nam nie wierzył" - celebrytka wspomina pod jednym z postów na Instagramie.

Dziś Kim Kardashian określa się mianem kobiety biznesu. Nic dziwnego, w 2021 r. majątek jej został wyceniony na ponad miliard dolarów. I choć jako gwiazda reality show zadebiutowała już w 2007 r., to dzięki sprzedaży produktów swoich marek, KKW Beauty oraz SKIMS, zarobiła najwięcej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta