GwiazdyKożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani: teraz o wiele lepiej

Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani: teraz o wiele lepiej

Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani: teraz o wiele lepiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

21.06.2017 11:50, aktual.: 21.06.2017 18:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stylowa gwiazda chce wrócić do starej fryzury? Kto wie. Na razie ją wspomina, a zdecydowana część jej wielbicieli przekonuje, by została przy tym, co jest. Bo krótko to, jak piszą, dojrzalej i seksowniej.

Lata temu pożegnała długie włosy, zniknęła charakterna dziewczyna z sąsiedztwa, robiąc miejsce dla kobiety z klasą. Ostre cięcie rozpoczęło inne zmiany - Kożuchowska zdjęła z siebie skórę Hanki Mostowiak, urodziła dziecko i stała się ikoną polskiej mody. Początkowo krótkie włosywłosy aktorki budziły skrajne emocje, ale dziś to jej znak rozpoznawczy. Ale skoro dzieli się zdjęciem dawnej siebie, może ma już tego znaku dość?

Fani przekonują, że powrót do przeszłości jest niepotrzebny. "Z całym szacunkiem Pani Małgosiu krótkie włoski zdecydowanie lepsze", "Osobiście nie jestem zwolenniczką krótkich fryzur, ale Pani wygląda rewelacyjnie!", "W Pani wypadku Małgosiu długim włosom mówię zdecydowane NIE. Nie wiem, jak to możliwe, ale to właśnie krótkie włosy dodają Pani tej kobiecości, skromności, ale w zależności od ułożenia bywa, że wieje od Pani seksem i taką kobietą z pazurem" - mówią niemal jednogłośnie. Niemal, bo wśród komentarzy są też i takie:

Obraz
© Facebook.com

Co ciekawe, obecną fryzurę Kożuchowskiej preferują nie tylko kobiety. I to zadawałoby kłam przekonaniu, że mężczyznom bardziej podobają się dłuższe włosy. Może czas przestać się nim nie przejmować? Wszystko zależy nie od tego, co ktoś mówi, ale od tego, co mówimy my - nasze włosy to nasza sprawa. Skracajmy, pozwalajmy rosnąć puklom, farbujmy je albo nie. Bylebyśmy czuły się jak milion dolarów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także