GwiazdyKristen Stewart była chora w lutym? Koleżanka z planu przypadkowo się wygadała

Kristen Stewart była chora w lutym? Koleżanka z planu przypadkowo się wygadała

Kristen Stewart była chora już w lutym.
Kristen Stewart była chora już w lutym.
Źródło zdjęć: © Getty Images
07.12.2020 13:49, aktualizacja: 02.03.2022 18:27

Wiele wskazuje na to, że aktorka Kristen Stewart była zakażona koronawirusem już w lutym tego roku. Wieść o jej chorobie była znana producentom, którzy jednak postanowili nie dzielić się tą informacją ze światem. Prawda wyszła na jaw podczas wywiadu z koleżanką z planu "Happiest Season". Aubrey Plaza przypadkowo wyjawiła tajemnicę.

Na początku pandemii koronawirusa bardzo często wspominało się znane osoby, które przechodziły zakażenie. Swego czasu dużo miejsca poświęcano Tomowi Hanksowi, którego uznano za pierwszego gwiazdora chorującego z powodu COVID-19. Jak się okazuje, ten niechlubny tytuł powinien być przyznany Kristen Stewart.

Kristen Stewart zakażona koronawirusem

Na początku tego roku rozpoczęły się prace do filmu "Happiest Season", w którym jedną z głównych ról zagrała Kristen Stewart. Jak przypadkowo zdradziła jej koleżanka z planu Aubrey Plaza, już w lutym zdjęcia na planie zostały przerwane, a jako powód podano zakażenie osoby z ekipy koronawirusem. Z wypowiedzi Plazy wynika, że tą osobą była właśnie Stewart.

Aubrey Plaza podczas rozmowy dla "The Late Show" wyjawiła, że na początku cały zespół nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma do czynienia z koronawirusem. Pod koniec lutego pojawiły się już pierwsze wzmianki o nim, ale wówczas nikt nie przyjmował tego do wiadomości.

Produkcja ukrywała zakażenie?

Choć plan zdjęciowy został wstrzymany, niewiele osób z produkcji wprost mówiło o faktycznych powodach przerwania pracy. Plaza przyznała podczas rozmowy, że wypytywała o koronawirusa, ale większość osób sprawę zlekceważyła. Po dłuższej chwili aktorka dodała jeszcze:

"Nikt nie wiedział, jak bardzo będzie to poważne. Myślę, że na naszym planie zachorowało sporo osób. Dzięki Bogu, ja nie" - powiedziała Plaza podczas "The Late Show".

Podczas wywiadu okazało się, że informacja o zakażeniu Stewart była sekretem całej produkcji i Aubrey Plaza zupełnie przypadkiem się wygadała. Kristen raczej nie będzie wdzięczna koleżance za szczerość.

Źródło artykułu:WP Kobieta