Blisko ludziKrólowa Letizia w odważnej stylizacji. Księżna Kate nigdy nie zdecydowałaby się na ten krok

Królowa Letizia w odważnej stylizacji. Księżna Kate nigdy nie zdecydowałaby się na ten krok

Królowa Hiszpanii postawiła na odważną kreację
Królowa Hiszpanii postawiła na odważną kreację
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty Images

11.05.2022 13:58, aktual.: 11.05.2022 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według wielu magazynów to właśnie królowa Letizia jest jedną z najlepiej ubranych kobiet wśród europejskiej arystokracji. Ostatnie wyjście żony hiszpańskiego monarchy również należy do niezwykle udanych. Fani jej stylu nie mają wątpliwości, że Letizia wyznacza trendy.

Królewska etykieta dotyczy nie tylko zachowania, lecz także stroju. Czasem jednak księżne czy monarchinie decydują się lekko nagiąć zasady, aby zaprezentować się z nieco odważniejszej strony. Według wielbicieli hiszpańskiej królowej Letizia, mimo że stawia na swoim, wciąż wygląda niezwykle elegancko. Część internautów z przekąsem stwierdza, że księżna Kate nigdy nie posunęłaby się aż tak daleko. Czy rzeczywiście w modowym wyścigu żona księcia Williama zostaje daleko w tyle?

Królowa Letizia odsłoniła brzuch

Monarchini postanowiła pokazać, że nawet królowa może śledzić trendy i prezentować się jednocześnie schludnie i modnie. Żona króla Hiszpanii wzięła udział w uroczystości Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Podczas oficjalnego wyjścia Letizia zaprezentowała się w sukience w odcieniu fuksji. To, co jednak rzucało się najpierw w oczy, to ciekawe wycięcia, które odsłoniły nieco mięśnie brzucha królowej. Od kobiety biła pewność siebie - wyraźnie widać, że lubi siebie w takim wydaniu.

Królowa Letizia wystąpiła w zjawiskowej fuksjowej kreacji
Królowa Letizia wystąpiła w zjawiskowej fuksjowej kreacji © Getty Images | Getty

Całość uzupełniły złote kolczyki koła oraz szpilki w dobranym do sukienki odcieniu. Trzeba przyznać, że kolor fuksjowy pięknie podkreśla typ urody monarchini.

Modna królowa przebija księżną Kate?

Żona następcy brytyjskiego tronu również często potrafi zachwycić stylizacjami, które jednak są zdecydowanie bardziej skromne niż propozycje hiszpańskiej królowej. Kate Middleton wykazuje się dokładnym przestrzeganiem obowiązującego protokołu i raczej trudno wyobrazić ją sobie w podobnej sukni. Od księżnej zawsze bije zachowawczość, co jej hiszpańska koleżanka najwyraźniej próbuje przełamać i robi to ze smakiem. Mimo odważnych wycięć całość prezentuje się stylowo.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także