Blisko ludziKrystyna Pawłowicz chwali się urodą, porównując się z Brigitte Macron. Internauci zniesmaczeni

Krystyna Pawłowicz chwali się urodą, porównując się z Brigitte Macron. Internauci zniesmaczeni

Krystyna Pawłowicz w nieelegancki sposób porównuje się do Brigitte Macron
Krystyna Pawłowicz w nieelegancki sposób porównuje się do Brigitte Macron
Źródło zdjęć: © PAP | Leszek Szyma�ski

25.04.2022 15:14, aktual.: 25.04.2022 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krystyna Pawłowicz zestawiła na Twitterze swoje zdjęcie z wyjątkowo niekorzystnym zdjęciem Brigitte Macron. To nieeleganckie zestawienie miało pokazać, że choć jest starsza od pierwszej damy Francji o rok, to wygląda znacznie korzystniej. Internauci piszą wprost, co sądzą na temat takiego zachowania Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych wpisów, które zamieszcza na swoim profilu na Twitterze, nie licząc się szczególnie z konsekwencjami ani swoją pozycją społeczną, której pewne zachowania po prostu nie przystoją. 

Krystyna Pawłowicz porównała się z Brigitte Macron

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na wpis Sławomira Jastrzębskiego z portalu Salon24.pl. Dziennikarz napisał na Twitterze, że Brigitte Macron ma 69 lat. Pawłowicz nie omieszkała zaznaczyć, że jest od niej starsza o rok i zasugerować, że wygląda znacznie lepiej niż pierwsza dama Francji. W tym celu zestawiła swoje zdjęcie z fotografią żony prezydenta Macrona, które zostało specjalnie przybliżone, by ukazać każdą zmarszczkę.

Internauci wytknęli Pawłowicz nietaktowne zachowanie

Internauci postanowili sprowadzić Krystynę Pawłowicz na ziemię i bez skrupułów wytknąć jej nieodpowiednie zachowanie. 

"Wybory prezydenckie we Francji, a tu proszę. Jakie to wysokich lotów, być osobą niby wyedukowaną, zajmować się czynnie polityką na szczeblu państwowym i słać tego typu komentarze, ukazujące poziom pani kompleksów". 

"Przykre, że musi się pani w taki sposób dowartościowywać. A swoją drogą, gdybym miała wybierać, postawiłabym na żonę prezydenta Macrona. Ma babka klasę!". 

"Kiedyś na taką osobę mówiło się chwalipięta. Powinna to pani pamiętać i milczeć" – czytamy w sekcji komentarzy na Twitterze.  

Wielu z nich zauważyło również, że Krystyna Pawłowicz wykorzystała swoje zdjęcie sprzed kilku lat, co sprawia, że porównanie stało się zupełnie niewiarygodne. Na wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego zareagowała również Karolina Korwin Piotrowska. Na swoim Instagramie opublikowała serię zdjęć niezwykle zgrabnej Brigitte Macron i opatrzyła je podpisem: "Pierwsza Dama Francji. Wyślijcie to p. Pawłowicz". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (459)
Zobacz także