GwiazdyKryzys w związku Beckhamów. "Victoria bardzo się martwi"

Kryzys w związku Beckhamów. "Victoria bardzo się martwi"

David Beckham i Victoria Beckham są razem od wielu lat (East News)
David Beckham i Victoria Beckham są razem od wielu lat (East News)

24.11.2021 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Victoria i David Beckham są razem od wielu lat, a dla wielu ich związek uchodzi za prawdziwy wzór. Jak się jednak okazuje, w ich relacji nie dzieje się ostatnio najlepiej.

Victoria Beckham i David Beckham są małżeństwem od ponad 22 lat i w licznych wywiadach zgodnie przyznają: "nasz związek i rodzina są dla nas największą siłą i największym priorytetem". Para ma trzech - synów - najstarszego Brooklyna Josepha, 19-letniego Romeo Jamesa, 16-letniego Cruza Davida oraz 10-letnią córkę Harper Seven.

Wsparcie przyjaciela

Według ostatnich doniesień, w relacji piłkarza i projektantki mody nie dzieje się ostatnio najlepiej. Najlepszy przyjaciel Beckhama - agent sportowy Dave Gardner rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką - aktorką Liv Tyler. By pocieszyć kolegę, David spędza z nim ostatnio niemal każdą chwilę, co wcale nie podoba się Victorii. Gwiazda boi się, że jej mąż powróci do niegdyś tak uwielbianych przez siebie imprez i szaleństw życia nocnego.

Niepewność i tysiące scenariuszy

"Vic czuła się o wiele bardziej komfortowo z ich przyjaźnią, gdy wiedziała, że ​​Dave ma partnerkę i kilkoro dzieci w domu. Ale teraz jest wolnym mężczyzną i bez wątpienia wróci do życia w klubach, otoczony pięknymi kobietami. Co oznacza, że ​​najprawdopodobniej tak samo będzie z Davidem (...). Posh bardzo martwi się, że to znak tego, co ma nadejść. Tysiąc scenariuszy przechodzi teraz przez głowę Victorii. Posh doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zarówno Dave, jak i David uwielbiają wychodzić na miasto, a tam kobiety prawie rzucają się na nich" - wyznaje jeden z bliskich znajomych Beckhamów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)