GwiazdyKrzysztof Gojdź pokazał relację ze szczepienia na COVID-19. Kołakowska wpadła w szał

Krzysztof Gojdź pokazał relację ze szczepienia na COVID-19. Kołakowska wpadła w szał

Krzysztof Gojdź
Krzysztof Gojdź
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. AML
03.01.2021 10:26, aktualizacja: 03.03.2022 02:21

Szczepienia na koronawirusa poza kolejnością bulwersują sporą część społeczeństwa. Jedną z kilkunastu znanych osób, które przyjęły już pierwszą dawkę szczepionki jest Krzysztof Gojdź, znany jako "chirurg gwiazd". Krótkie nagranie dokumentujące przebieg szczepienia opublikował na swoim profilu na Instagramie. Jego post rozwścieczył m.in. Violę Kołakowską. Aktorka nazwała Gojdzia "sprzedajną k***ą”.

Krzysztof Gojdź zaszczepiony na koronawirusa

Krzysztof Gojdź, znany lekarz medycyny estetycznej, zdecydował w 2018 roku, że nie chce dłużej mieszkać w Polsce. Sprzedał swoją klinikę i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Mimo to chirurg, kiedy tylko może, przylatuje do kraju. Podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce Gojdź postanowił zaszczepić się na koronawirusa. Jest pracownikiem służby zdrowia, dlatego miał prawo do przyjęcia szczepionki w pierwszej kolejności.

Krzysztof Gojdź wykonał szczepienie w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, a przebieg zabiegu pokazał fanom na Instagramie. Na nagraniu lekarz nie kryje radości z powodu przyjęcia pierwszej dawki szczepionki.

- Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie! Nie „górniakujmy”. Słuchajmy się ekspertów. Ja już po i... nie świecę na neonowo. Druga dawka szczepionki czeka na mnie w Miami po 3 tygodniach. Tak! czuję się już bezpieczniej wkraczając w Nowy Rok 2021 z odpowiedzialnością i nadzieją na powrót do normalnego świata. Zróbcie to samo! - napisał pod nagraniem Krzysztof Gojdź.

 Kołakowska straciła panowanie nad językiem

Nagranie i zachęcanie do szczepień nie wszystkim się spodobało, a niektórych wręcz rozwścieczyło. Aktorka Viola Kołakowska, która od początku pandemii pisze o teoriach spiskowych, zwróciła się do Gojdzia w wulgarny sposób. Zdaniem aktorki, lekarz w rzeczywistości nie przyjął szczepionki, lecz jedynie dołączył do grona celebrytów, którzy odpłatnie ją reklamują.

- Kolejna sprzedajna k***a. Bravo! Pytanie! Sól fizjologiczna? Odpowiedz człowieku szczerze ludziom… Przejście na drugą stronę będzie paskudne niestety - napisała Kołakowska.

W odpowiedzi na jej komentarz lekarz na InstaStory udostępnił fragment jednego z artykułów, który pojawił się w sieci na jego temat i napisał: "Mogę być sprzedajną k***ą. Ale zdrową". W kolejnym stories dodał: "Być tak tępą jak Kołek".

W komentarzach pod postem Gojdzia wywiązała się burzliwa dyskusja. Internauci wytknęli Kołakowskiej, że nie powinna w tak wulgarny sposób zwracać się do nikogo. Poza tym zwrócili Kołakowskiej uwagę, że nie jest lekarzem, a jej słowa i szerzenie teorii spiskowych mogą spowodować wiele złego.

Źródło artykułu:WP Kobieta