ycipk-2yj1pm

Krzysztof Ibisz pozuje z Julią Wieniawą. Zażartował ze swojego wyglądu

Krzysztof Ibisz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Julią Wieniawą. Dziennikarz postanowił zażartować ze swojego wieku i plotek, że nigdy się nie zestarzeje. Obecność młodziutkiej piosenkarki obok sprawiła, że zaczął wątpić w swoje "moce".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z Julią Wieniawą
Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z Julią Wieniawą (ONS.pl)
ycipk-2yj1pm

Krzysztof Ibisz z Julią Wieniawą

"Chyba wreszcie zacząłem się starzeć" – napisał Krzysztof Ibisz przy zdjęciu z Julią Wieniawą, które zamieścił na Instagramie. W końcu nie od dziś wiadomo, że o wyglądzie dziennikarza – i tym, że z każdym rokiem wygląda coraz młodziej – krążą już legendy.

ycipk-2yj1pm

On sam często żartuje ze swojego wyglądu. Nie ukrywa jednak, że stara się o siebie dbać – napisał nawet poradnik dla mężczyzn, jak dobrze wyglądać po czterdziestce. Widać, że się opłaciło – jego wielbicielki nie szczędzą mu komplementów.

Jedna z nich przyznała nawet przy zdjęciu z Wieniawą, że jakiś czas temu miała okazję widzieć go na żywo. Stwierdziła, że prezentuje się "perfekcyjnie".

Jak to przy zdjęciach celebrytów bywa, i tu nie zabrakło uszczypliwości. Jedna z internautek nazwała Ibisza i Wieniawę "sztucznymi". Dziennikarz nie przejął się krytyką. Pogratulował autorce komentarza i dowcipnie odpowiedział: "cieszymy się, że pani jest prawdziwa". Grunt to dystans, a tego mu nie brakuje!

ycipk-2yj1pm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne" z Natalią Paździor: przepis na bezę czekoladową

ycipk-2yj1pm
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yj1pm

ycipk-2yj1pm
ycipk-2yj1pm