Blisko ludziKrzysztof Ibisz zdradził, co robi rano. Skomentowała nawet jego była żona

Krzysztof Ibisz zdradził, co robi rano. Skomentowała nawet jego była żona

Krzysztof Ibisz zdradził, co robi rano. Skomentowała nawet jego była żona
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.01.2020 19:39, aktualizacja: 09.01.2020 20:47

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pupilem o imieniu Nicpoń. Była żona, Anna Nowak-Ibisz, zadała mu pytanie, które wywołało uśmiech na twarzy niejednego fana.

Krzysztof Ibisz regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia przedstawiające jego codzienne życie. Fani cenią go za naturalność i szczerość, jaką zachowuje w Internecie. Dość często na jego profilu na Instagramie pojawiają się fotografie jego ukochanego pupila, którego nazwał Nicpoń Ibisz. Tym razem zdradził, od czego on i Nicpoń zaczynają dzień. I nie jest to poranny spacer.

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z psem

Krzysztof Ibisz podzielił się z fanami zdjęciem, na którym drapie swojego zadowolonego bulteriera. Podpisał je: "Czas zacząć dzień. Obowiązkowe poranne drapanko".

Fanom spodobało się to, że z taką czułością celebryta odnosi się do swojego zwierzaka, a niektórzy z nich zdecydowali podzielić się swoimi historiami związanymi z "drapankiem".

Całe show skradła jednak była żona dziennikarza, Anna Nowak-Ibisz, która w komentarzu pod zdjęciem zapytała: "Co ty wiesz o drapanku? Ciotka się pyta". Nie tylko rozbawiła fanów, ale rzuciła też wyzwanie Ibiszowi, który musiał odpowiedzieć. "Wpadnie Nicpek do cioci Ani na drapanko" – wybrnął.

Choć Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz nie są już parą, mogą być przykładem dla wielu rozwodników. Te komentarze pokazują, że zachowali przyjacielską relację i nadal mogą na siebie liczyć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta