Trwa ładowanie...
d3ktkh9

Książę Andrzej podejrzewany o udział w aferze pedofilskiej. Media piszą o reakcji Meghan Markle

Internautom ciężko było uwierzyć w tłumaczenia, które przedstawił książę Andrzej po tym, jak pojawiły się podejrzenia, że wykorzystywał nieletnie dziewczynki. Media donoszą, jakie ma na ich temat zdanie Meghan Markle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Telegraph" przytacza słowa osoby z otoczenia Meghan Markle dotyczące seksafery, w którą miał być zamieszany książę Andrzej
"The Telegraph" przytacza słowa osoby z otoczenia Meghan Markle dotyczące seksafery, w którą miał być zamieszany książę Andrzej (Getty Images)
d3ktkh9

Od wielu miesięcy brytyjska prasa donosi o podejrzeniach, że książę Andrzej miał swój udział w przestępczej działalności amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina, oskarżonego o wielokrotne wykorzystywanie nieletnich dziewczynek. Książę miał zgwałcić nieletnią Virginię Roberts, a także wykorzystywać inne dziewczyny.

Książę Andrzej i afera pedofilska - Meghan Markle komentuje

Książę Andrzej długo nie zabierał głosu w sprawie głośnej afery. Jednak niedawno postanowił udzielić wywiadu dla stacji BBC. Przyznał w nim, że nic nie łączyło go z nieletnimi dziewczynami. Wyraził skruchę, ale tylko z jednego powodu - dlatego, że utrzymywał kontakty z Epsteinem, pomimo że był oskarżony o wykorzystywanie nieletnich. – Żałuję tego, bo to nie było zachowanie godne członka rodziny królewskiej. Staramy się zachowywać najwyższe standardy. Po prostu zawiodłem – powiedział.

d3ktkh9

Jego wywiad był krytykowany przez internautów, którym trudno było uwierzyć w tłumaczenia księcia. W końcu mężczyzna podjął decyzję, że wycofa się z pełnienia obowiązków królewskich. Oprócz utraty reputacji straci 240 tysięcy funtów rocznej pensji. O swoją przyszłość obawiają się też jego córki, księżniczki Beatrice i Eugenia.

Do tłumaczeń księcia Andrzeja miała odnieść się też sama Meghan Markle. "The Telegraph" przytacza słowa osoby z jej bliskiego otoczenia: "Meghan jest przerażona sposobem, w jaki książę odrzucił zarzuty, że uprawiał seks z nastolatką". Oficjalnie członkowie rodziny królewskiej nie komentują sprawy.

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Domagalik

d3ktkh9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3ktkh9

d3ktkh9
d3ktkh9