ycipk-4k5iaj

Książę Harry i Jennifer Aniston. Wyciekły wiadomości księcia do aktorki

Książę Harry jest dziś szczęśliwym mężem Meghan Markle, ale wcześniej miał stracić głowę dla amerykańskiej aktorki Jennifer Aniston. Do sieci wyciekły smsy, które Harry miał wysyłać gwieździe "Przyjaciół".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston miała być świadoma tego, jakimi uczuciami darzy ją książę Harry
Jennifer Aniston miała być świadoma tego, jakimi uczuciami darzy ją książę Harry (Getty Images)
ycipk-4k5iaj

Książę Harry i Jennifer Aniston

Książę Harry miał według dziennikarza śledczego Iana Halperina "mieć obsesję" na punkcie Jennifer Aniston. Po tym, jak serialowa Rachel zapozowała na okładce GQ w 2009 roku, miał ją nawet nazwać "materiałem na księżniczkę".

Jak donosi "Mirror", w najnowszej książce i dokumencie dotyczącym życia 50-letniej Aniston znajdziemy informacje o tym, jak Harry zdobył numer telefonu aktorki i wysyłał jej wiadomości. Książę miał się zadurzyć w amerykańskiej gwieździe do tego stopnia, że był gotów zrobić z niej księżniczkę.

ycipk-4k5iaj

Jennifer Aniston miała być świadoma tego, jakimi uczuciami darzy ją książę Harry. Nie chciała jednak wchodzić w nim żadną znajomość z powodu różnicy wieku.

Jennifer Aniston odpowiada

Rzecznik prasowy Jennifer Aniston postanowił skomentować te doniesienia. Choć Ian Halperin broni swoich słów i twierdzi, że wszystkie informacje są prawdziwe, rzecznik gwiazdy zaprzeczył jakoby Aniston miała dostawać wiadomości od księcia. Pałac nie skomentował na razie tych doniesień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4k5iaj