GwiazdyStan królowej Elżbiety II niepokoi. Monarchini musiała zrezygnować ze swojej ulubionej czynności

Stan królowej Elżbiety II niepokoi. Monarchini musiała zrezygnować ze swojej ulubionej czynności

Ze zdrowiem królowej Elżbiety II nie jest dobrze
Ze zdrowiem królowej Elżbiety II nie jest dobrze
2021 Getty Images

13.03.2022 11:04, aktual.: 13.03.2022 15:45

Ze zdrowiem królowej Elżbiety II jest naprawdę źle. Świadczy o tym fakt, że pogrążona w smutku brytyjska monarchini była zmuszona zrezygnować z wykonywania czynności, którą w swoim życiu kochała najbardziej.

Już 21 kwietnia 2022 r. królowa Elżbieta II będzie obchodzić swoje 96. urodziny. Przypomnijmy, że głowa brytyjskiej monarchii świętuje w tym roku także platynowy jubileusz panowania.

Koniec ważnej epoki

Niestety, w przestrzeni publicznej regularnie pojawiają się głosy o bardzo złym stanie zdrowia brytyjskiej królowej. I choć jeszcze niedawno jej była synowa Sarah Ferguson zarzekała się, że z Elżbietą II "jest już naprawdę dobrze", to coraz więcej wychodzących na jaw faktów sugeruje, że stwierdzenie to daleko odbiega od stanu rzeczywistego.

Okazuje się bowiem, że królowa już od wielu miesięcy nie jest w stanie wykonywać swojej ulubionej czynności - spacerować z ukochanymi psami rasy corgi. Ponoć brytyjska monarchini bardzo mocno ubolewa nad tym faktem. Ma bowiem świadomość, że prawdopodobnie już nigdy nie będzie jej dane wziąć swoich najlepszych przyjaciół na spacer do ulubionego parku.

Królowa ELżbieta II i jej ukochane psy w 1980 r. (East News)
PA
Królowa ELżbieta II i jej ukochane psy w 1980 r. (East News) PAPA

Pogarszający się stan zdrowia królowej Elżbiety II

Królowa, która w swoim życiu posiadała ponad 30 psów rasy corgi, zwróciła się o pocieszenie do swoich wiernych pupili po śmierci męża, księcia Filipa. Odkąd jednak spędziła noc w szpitalu w październiku zeszłego roku, stan zdrowia monarchini zaczął się diametralnie pogarszać i nie dane były jej aktywne zabawy z ulubionymi pieskami.

Niedługo po pobycie w placówce leczniczej jej wysokość skręciła kręgosłup, a w zeszłym miesiącu zachorowała na COVID-19. Obecnie to właśnie doradcy królowej zabierają jej ukochane corgi na codzienne spacery. Co więcej, Elżbieta II na dobre zaprzestała też jazdy konnej i poszła za radą lekarza, by całkowicie odrzucić alkohol.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także