Trwa ładowanie...

Księżniczka Norwegii porzuca swój królewski tytuł. Znamy powód

Księżniczka Norwegii Martha Louise zgodziła się na niewykorzystywanie tytułu królewskiego w kwestiach biznesowych. O decyzji poinformowała na Instagramie.

Share
Księżniczka Norwegii porzuca swój królewski tytuł. Znamy powód
Źródło: Getty Images
d4kywft

"The Princess and the Shaman" (pol. Książniczka i Shaman) to nazwa trasy, która wywołała burzę medialną. Księżniczka Norwegii wraz ze swoim partnerem, Shamanem Durek'iem jeździła po Stanach Zjednoczonych wygłaszając przmówienia. Z tego powodu kobieta wydała oświadczenie, w którym decyduje się zaprzestać używania swojego tytułu w sprawach komercyjnych.

Córka króla Haralda V opublikowała swoje zdanie w tej kwestii na Instagramie. Zapewnia, że była to świadoma decyzja jej i jej rodziny. – Wspólnie doszliśmy do wniosku, że będę używać tytułu księżniczki, tylko gdy reprezentuję Rodzinę Królewską, wykonuję swoje oficjalne zadania w kraju i za granicą oraz w kontekście prywatnym. Odtąd nie będę używać go w kontekście komercyjnym. Oznacza to, że we wszystkich kontekstach handlowych używam tylko Märtha Louise – skomentowała Martha Louise.

Księżniczka przyznaje, że dzięki temu da sobie większą swobodę w swojej działalności biznesowej. Działalność komercyjna znacznie różniła się od typowych zadań członka rodziny królewskiej, dlatego taka decyzja jest zadowalająca dla wszystkich.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kywft

Podziel się opinią

Share
d4kywft
d4kywft