GwiazdyKuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Pokazał wnętrze

Kuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Pokazał wnętrze

Kuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Pokazał wnętrze
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

14.05.2020 11:29, aktual.: 14.05.2020 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomimo pandemii i niekorzystnych czasów dla restauratorów, Kuba Wojewódzki nie rezygnuje z rozwoju w tej branży i ogłasza rychłe otwarcie kolejnej restauracji. Tym razem dziennikarz wybrał miejsce poza Warszawą.

Restauratorzy odetchnęli z ulgą. Od poniedziałku 18 maja lokale gastronomiczne zostaną otwarte. Oczywiście będą mogły funkcjonować na nowych zasadach. Początkowo do mediów przebijały się informacje, że klienci będą mogli przebywać wyłącznie w ogórkach, jednak finalnie okazało się, że również wewnątrz restauracji.

Nowa restauracja Kuby Wojewódzkiego

To dobra wiadomość m.in. dla Kuby Wojewódzkiego, który szykuje się do wielkiego otwarcia swojej drugiej restauracji. Pierwsza z nich - "Niewinni Czarodzieje 2.0" cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy, dlatego dziennikarz postanowił otworzyć drugi lokal pod tą samą nazwą. Na lokalizację wybrał jedną z kamienic we Wrocławiu.

Wiele wskazuje na to, ze wnętrze będzie urządzone w podobnym stylu jak w Warszawie. Goście będą mieć do dyspozycji duże, skórzane kanapy, a na ścianach pojawią się ciekawe murale. Jeden z nich przedstawia podobiznę samego Kuby Wojewódzkiego.

Dziennikarz będzie musiał dostosować swój lokal do nowych wymogów. Poza koniecznością dezynfekcji tac czy stolików, rządzący ogłosili jeden nietypowy wymóg.

"Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min. 1,5 metra i nie siedzą oni naprzeciw siebie. Wyjątkiem są stoliki, w których zamontowano przegrody, np. z pleksi, pomiędzy osobami" - czytamy w oświadczeniu na stronie Ministerstwa Rozwoju i opracowany we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także