Kupujesz bułki w Biedronce? Sprawdź górny róg półki

Istnieje łatwy sposób wyciągania bułek z najniższej szuflady w sklepie
Istnieje łatwy sposób wyciągania bułek z najniższej szuflady w sklepie

07.09.2023 13:19, aktual.: 07.09.2023 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pieczywo to jeden z produktów, który najczęściej ląduje w naszych koszykach podczas codziennych zakupów, zwłaszcza w dyskontach, takich jak Biedronka. Warto znać bardzo proste triki, które ułatwią obsługę szuflad, w których jest ono przechowywane.

Biedronka ma wielu stałych klientów, którzy zaopatrują się w dyskoncie m.in. podstawowe produkty spożywcze, w tym pieczywo - zarówno chleby, jak i bułki.

Kłopoty z szufladą na pieczywo

Szuflady na pieczywo to stały element wyposażenia supermarketów, umiejscowione w różnych miejscach sklepu. Tak jest również w Biedronce, gdzie wysuwane półki pełne są różnego rodzaju chlebów i bułek. Wszystko działa bez zarzutu, dopóki szuflady są pełne pieczywa. Niestety problem pojawia się, kiedy ostatnia bułka znajduje się na końcu, a do tego w najniższej szufladzie i mamy do niej ograniczony dostęp.

W takiej sytuacji wcale nie trzeba się schylać i wykonywać niepotrzebnej gimnastyki w sklepowej alejce. Okazuje się bowiem, że w szufladzie na pieczywo istnieje pewna ukryta funkcja, która mocno ułatwia życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tajemnica szuflady na pieczywo

Jak wyciągnąć ostatnią bułkę lub bochenek chleba z szuflady? Wystarczy, że w razie potrzeby skorzystacie z dźwigni, umieszczonej w prawym górnym rogu półki. To właśnie ona pozwala na bezproblemowe wysunięcie szuflady. Wystarczy ją nacisnąć, a bez problemu wyciągniecie swoje ulubione pieczywo, bez stresu i niedogodności.

Przy korzystaniu z tego ułatwienia należy przestrzegać tylko jednej ważnej zasady. Koniecznie pamiętajcie, aby zasunąć po sobie szufladę. Dzięki temu pieczywo nie wyschnie i nie stanie się czerstwe, a inni klienci również będą mogli je zakupić.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)