Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

Karol i Laura byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Karol i Laura byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Instagram | dziendobrytvn
16.11.2022 09:13, aktualizacja: 16.11.2022 10:43

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych metamorfozą. Uczestniczka piątej edycji programu zaprezentowała się w nowej fryzurze. Fani nie szczędzili komplementów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który z jednej strony wciąż wzbudza sporo kontrowersji, z drugiej - od kilku sezonów przyciąga przed telewizory wielu ludzi, którzy z chęcią śledzą losy małżeństw zawieranych przez zupełnie obce dla siebie osoby.

W każdej edycji część uczestników zdobywa pewną popularność, która utrzymuje się nawet po zakończeniu emisji konkretnego sezonu. Tak był w przypadku Laury i Karola, których eksperci w piątej edycji dobrali w pary z zupełnie innymi osobami. Kobieta została żoną Macieja, a mężczyźnie na żonę wybrano Igę, która okazała się najbardziej kontrowersyjną uczestniczką tamtej edycji.

O ile małżeństwa z programu się rozpadły, tak Laura i Karol spotkali się już po zakończeniu show, zakochali się w sobie i od tego czasu tworzą udany związek, chwaląc się na Instagramie swoimi podróżami i wspólnymi projektami.

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę

Laura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego życia prywatnego. Ostatnio opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym zaprezentowała drobną, ale widoczną zmianę fryzury.

Kobieta zdecydowała się na modną grzywkę typu curtain bangs. W ostatnim czasie w takim cięciu zaprezentowała się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, a także Selena Gomez.

Komentarze zachwyconych obserwatorów

Pod nagraniem szybko pojawiło się kilka komentarzy. "Super, bardzo mi się podoba nowy look", "pięknie", "Jakie ładne włoski" - komplementowali obserwatorzy. Trzeba przyznać, że metamorfoza uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest udana, a modna grzywka bardzo do niej pasuje.

W pełni widać ją także na innym zdjęciu, którym para pochwaliła się później. Zaprezentowali się w charakterystycznych strojach, nawiązujących do niemieckiego święta piwa.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta