Blisko ludziLekarze byli pewni, że spodziewa się bliźniąt. Prawda okazała się inna

Lekarze byli pewni, że spodziewa się bliźniąt. Prawda okazała się inna

21-letnia Brytyjka urodziła prawie 6-kilogramowe dziecko
21-letnia Brytyjka urodziła prawie 6-kilogramowe dziecko
Źródło zdjęć: © Instagram
28.04.2021 14:16

21-letnia Amber Cumberland z Oxfordshire w Wielkiej Brytanii niedawno po raz pierwszy została mamą. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie to, że jej córeczka po porodzie ważyła blisko 6 kilogramów. Lekarze do samego końca podejrzewali, że Amber urodzi bliźnięta. Warto zaznaczyć, że "mała" Emily jest drugim co do wielkości dzieckiem w Wielkiej Brytanii, jakie kiedykolwiek się urodziło.

Kiedy 21-letnia Amber Cumberland z Oxfordshire zgłosiła się do szpitala, lekarze byli pewni, że przyszła mama urodzi bliźnięta. Tymczasem kobieta urodziła prawie 6-kilogramową córeczkę Emily. Jak mówi świeżo upieczona mama, podczas ciąży ona i jej partner mieli swojego rodzaju "grę". Idąc do sklepu, zakładali się, czy usłyszą komentarz o bliźniętach w drodze.

Wszyscy byli pewni, że spodziewa się bliźniąt

Cumberland wspomina, że kiedy urodziła córeczkę jej mąż, który towarzyszył jej przy porodzie, był po prostu przerażony.

- Kiedy ją w końcu urodziłam, twarz Scotta była biała, a wszyscy chirurdzy patrzyli na siebie zszokowani, jednocześnie się śmiejąc. Przynieśli ją do mnie i powiedzieli: "Gratulacje, masz córeczkę" - wspomina Brytyjka.

Dziecko Amber przyszło na świat dwa tygodnie po terminie porodu. Dziewczynka urodziła się poprzez cesarskie cięcie. - Podczas cesarki potrzeba było aż dwóch osób, aby ją wyciągnąć" - opowiada 21-latka.

Zdjęcia "małej" Emily błyskawicznie obiegły sieć. Internauci nie mogą się nadziwić, że dziewczynka przyszła na świat aż tak duża. Są jednak zgodni, że noworodek jest przeuroczy. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za zdrowie świeżo upieczonej mamy i jej córeczki!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta